Voetbal

OVERZICHT. Alle doelpuntenmakers in het Vlaams-Brabantse voetbal

Denis Ghys (in groen zwart, midden) maakte voor thuisploeg Elewijt de gelijkmaker vlak voor rust. Bezoeker Jeroen Michiels van Linden werkt de bal weg met het hoofd.© Kms

Hieronder vindt u een overzicht van alle doelpuntenmakers van dit weekend in het Vlaams-Brabantse voetbal.

CHALLENGER PRO LEAGUE

RSC Anderlecht U23 - Lommel SK  2-2

16’ en 24’ Martinez Batista 0-1 en 0-2, 65’ en 90’ Ishaq 1-2 en 2-2.

KRC Genk U23 - Waasland-Beveren  2-2

5’ Mbokani Bezua 0-1, 27’ Geusens 1-1,64’ Cutillas-Carpe 2-1, 89’ Ribeiro Costa 2-2

RWD Molenbeek - Standard Luik U23 3-1

26’ De Sart 1-0, 66’ Banse 1-1, 69’ Botella 2-1, 85’ Biron 3-1.

Lierse Kempenzonen - Beerschot  1-0

43’ Tabekou Ouambe 1-0.

Club Brugge U23 - Excelsior Virton 1-0

82’ Ordonez Guerrero 1-0.

FC Dender - MSK Deinze  

19u15

1STE NATIONALE

Olympic Charleroi - La Louvière 2-1

20’ Dahmane 1-0, 45’ Corneillie (owngoal) 2-0, 54’ Gobitaka 2-1. Rood: 93’ Faye (L.L.).

Dessel Sport - OH Leuven U23 1-0

23’ Cerigioni.

FC Luik - Charleroi U23 2-1

3’ Ntelo Mbala 0-1, 15’ Perbet 1-1, 59’ Mouhli 2-1.

Thes Sport - Hoogstraten 2-3

14’ Coomans 1-0, 43’ Lauwer 1-1, 49’ Lauwers 1-2, 84’ Meeuwis (strafschop) 1-3, 89’ Bertaccini 2-3.

Winkel Sport - Wezet 1-3

12’ Bonemme 0-1, 24’ Sula 1-1, 50’ Hendrickx (strafschop) 1-2, 64’ Perseo 1-3.

Ninove - Patro Eisden 0-2

17’ Mehanovic 0-1, 93’ Bamona Lubelu 0-2.

AA Gent U23 - Francs Borains 0-3

2’ Chevalier (strafschop) 0-1, 6’ Chaabi 0-2, 20’ Chevalier 0-3.

Rupel Boom - Knokke 1-1

45’ Bourdouxhe 1-0, 93’ Vanraefelghem1-1.

Mandel United - A Young Reds 2-1

1’ Mujangi 1-0, 4’ Mitrovic 1-1, 90’ Rucquois 2-1.

Tienen - Heist 2-2

11’ Carrasco 0-1, 22’ Saidi 1-1, 29’ Orye 1-2, 54’ Yagan 2-2.

2DE AFDELING VV B

RC Mechelen - Berchem Sport 2-2

16’ Ventôse 1-0, 16’ Lambrechts 1-1, 60’ Beirlant (strafschop) 1-2, 85’ De Paepe 2-2.

Rode kaart: 27’ Nwokoro (Berchem).

Lyra-Lierse - KV Mechelen U23 2-2

19’ Antonio 0-1, 36’ en 48’ Nys 1-1 en 2-1,87’ Stanic 2-2.

Belisia Bilzen - Cappellen 0-1

13’ Van Zantvoort 0-1.

Tongeren - Bocholt 1-1

28’ Voorjans 1-0, 30’ Vandersmissen 1-1.

Londerzeel - Lebbeke2-3

55’ De Vlieger 0-1, 68’ Van De Velde 0-2, 76’ De Pauw 0-3, 82’ Vergeylen 1-3, 85’ Siebens 2-3.

Diegem Sport - Sporting Hasselt 3-2

16’ Egerickx 1-0, 43’ Cuypers 1-1, 57’ Struys 2-1, 60’ Gody 3-1, 61’ Cuypers 3-2.

Lille United - Beerschot U23 3-4

3’ De Kuyffer 0-1, 9’ Okyere 0-2, 21’ Torres 0-3, 26’ Cools 1-3, 27’ Okyere 1-4, 30’ Delen 2-4, 75’ Cools 3-4.

Hades - Pepingen-Halle 2-1

73’ Aalhoul (strafschop) 0-1, 90’ Caubergs 1-1, 90’ Verbeeck 2-1. Rode kaart: 88’ El Ouamari (Pep.-Halle, 2x geel).

Sporting Hasselt - City Pirates 2-4

19’ Borges 1-0, 30’ Omeruo 2-0, 45’ Wils (strafschop) 2-1, 56’ Wils 2-2, 70’ Tourki 2-3, 90’ Coeckelbergs 2-4.

3DE AFDELING VV A

Aalter - Voorde-Appelterre 1-0

70’ Janssens 1-0.

Eppegem - Jong Lede 2-0

18’ en 88’ Assalhi 1-0 en 2-0.

Eendracht Wervik- Avanti Stekene 4-1

46’ Vandeputte 1-0, 54’ Vandeputte 2-0, 63’ Vandamme 3-0, 69’ Verlinde 4-0, 71’ Melens 4-1.

Tempo Overijse - HO Kalken 2-0

13’ De Doncker 1-0, 88’ De Doncker 2-0.

Drongen - VW Hamme 3-2

47’ Smet 0-1, 59’ De Bruyne 1-1, 64’ Van Osselaer 1-2, 90’ De Bruyne 2-2, 92’ De Rock 3-2.

Anzegem - Wolvertem Merchtem 2-2

9’ De Haspe 1-0, 57’ Baudewyns (strafschop) 1-1, 80’ De Haspe 2-1, 89’ Mokam Noumen 2-2. Rode kaart: 83’ De Haspe (Anzegem).

Rumbeke - Wielsbeke 2-0

22’ Kindt 1-0, 85’ Vanfleteren 2-0.

Elene-Grotenb. - Roeselare-Daisel 2-2

4’ Mertens 1-0, 40’ Mertens 2-0, 44’ Van Heuverzwyn 2-1, 61’ Van De Velde 2-2.

3DE AFDELING VV B

Nijlen - Diest 0-1

90’ Hupperts (strafschop) 0-1.

ASV Geel - Witgoor 2-0

35’ Kreydt 1-0, 45’ Mbenza-Kuti 2-0.

Wellen - Schoonbeek-Beverst 1-0

76’ Dampha (owngoal) 1-0.

Zwarte Leeuw - Houtvenne 2-2

5’ Dues 0-1, 8’ Verboven 1-1, 37’ Santermans 1-2, 72’ Da Silva 2-2.

Rode kaart: 81’ Stankov (2x geel, Houtvenne).

Beringen - Kampenhout 2-3

40’ Demirsoy 1-0, 56’ Yakupcebioglu 2-0, 57’ Er 2-1, 73’ Avetisov 2-2, 76’ Er 2-3.

Wezel Sport - Sint-Lenaarts 4-0

29’ Biemans 1-0, 75’ Kuijlaars 2-0, 84’ Van De Gevel 3-0, 90’ Van De Gevel 4-0.

Wijgmaal - Termien 1-1

1’ Piras 0-1, 84’ Vandervondelen 1-1.

Betekom - Pelt 1-1

29’ Stankov 0-1, 43’ Hendrikx (owngoal) 1-1.

1STE PROVINCIALE

Mazenzele Opwijk - Veltem 3-1

49’ Lauwens 0-1, 58’ Van Der Jeugt 1-1, 63’ Bokila (strafschop) 2-1, 89’ Van Der Jeugt 3-1.

Liedekerke - Herent 1-1

40’ Daems 1-0, 61’ Houben 1-1.

Grimbergen - Huldenberg 1-1

50’ Goedeweeck 0-1, 73’ Bouyfoulkitne (strafschop) 1-1. Rode kaart: Lamalam (Grimbergen, 2 x geel).

Boka United - Wambeek Ternat 2-3

10’ Kaponda 0-1, 12’ Kalengayi Biayi 1-1,28’ Astorino 1-2, 72’ Calvete 2-2, 89’ Vanden Bossche 2-3.

Out-Hoegaarden - Bierbeek 0-1

81’ Beeken 0-1.

Elewijt - Linden 1-1

40’ Ramaekers 0-1, 44’ Ghys 1-1.

Melsbroek - Rhode-de-Hoek 1-2

42’ Bensedik 0-1, 77’ Pfaff 1-1, 92’ Tis 1-2.

Bertem-Leefdaal - Fenixx 0-1

35’ Shehu 0-1.

2DE PROVINCIALE A

Woluwe-Zaventem - Eur90Kraainem 1-2

45’ Rosseels 0-1, 50’ Lachiri 1-1, 89’ Dereume 1-2.

Asse-Zellik - Beersel Drogenbos 3-2

32’ Dauoud 0-1, 47’ Cannaerts 0-2, 62’Bosango Moussa 1-2, 84’ Di Mascio 2-2, 91’ Cabeke (strafschop) 3-2.

CS Machelen - Leeuw Brucom 1-3

6’ Salabiaku 1-0, 22’ G. Van Roy 1-1, 77’ G. Van Roy 1-2, 82’ T. Van Roy

Rode kaart: Van Bockstaele (CSM).

Wemmel - Borchtlombeek 6-2

30’ Sibila 1-0, 32’ Buifrahi 2-0, 48’ Amazou 3-0, 57’ Sergeant 3-1, 58’ Amazou 4-1, 70’ De Donder 5-1, 75’ Buifrahi (strafschop) 6-1, 76’ De Bisschop 6-2.

Galmaarden - Meise 1-0

59’ Doeraene 1-0.

Groot-Dilbeek - Herne 2-1

18’ Spapens 1-0, 36’ Danau 1-1, 43’ Spapens 2-1.

Hoeilaart - De Leeuwkens 1-3

13’ El Bay 1-0, 14’ De Gieter 1-1, 72’ Malewo 1-2, 78’ De Coen 1-3.

2DE PROVINCIALE B

Houtem-Oplinter - Perk 1-2

3’ Dirix 0-1, 34’ Paulussen 1-1, 92’ Mellouki 1-2.

Rode kaart: 92’ De Gelder (2x geel, Perk).

RWL Sport - Rapide Wezemaal 2-2

10’ Thys 0-1, 18’ Bodunrin 1-1, 38’ Bodunrin 2-1, 85’ Merckx 2-2.

Aarschot - Haasrode 1-1

70’ De Geyter (strafschop) 0-1, 89’ Peeters 1-1.

Baal - Nossegem 0-3

Wedstrijd werd stopgezet. 43’ De Backer 0-1, 64’ Clauws 0-2, 73’ Van Loo 0-3. Rode kaart: 81’ Heremans (2 x geel, Baal).

Kessel-Lo2000 - Averbode-Okselaar 0-2

35’ Pauly 0-1, 48’ Delaere (owngoal) 0-2.

Keiberg - Rotselaar 1-3

28’ Guerry 1-0, 58’ Lettens (owngoal) 1-1, 59’ Hambrouck 1-2, 92’ Vandewalle 1-3.

Tervuren-Duisburg - Meerbeek 8-1

4’ Devijver 1-0, 10’ Devijver 2-0, 21’ Devijver 3-0, 29’ Lagace 4-0, 50’ Vonk 5-0, 51’ Van Och (strafschop) 5-1, 62’ Vonk 6-1, 69’ Geyssels 7-1, 89’ Vonk 8-1.

Butsel - Holsbeek 1-0

41’ Uka 0-1. Rode kaarten: 73’ Vranckx (Butsel), 85’ Janssens (2x geel, Holsbeek).

3DE PROVINCIALE A

Relegem - Pepingen-Halle B 6-0

3’ Ryckeboer 1-0, 30’ Kaminski 2-0, 43’ Vandevelde 3-0, 44’ D’Haese 4-0, 45’ D’Haese 5-0, 75’ Saïd 6-0.

Schepdaal - Lembeek 8-0

15’ De Munck 1-0, 16’ Wouters 2-0, 19’ Barasaba 3-0, 25’ Van Malder 4-0, 45’ Ben Aissa 5-0, 82’ Barasaba 6-0, 83’ Schoonooghe 7-0, 88’ Van Poppel 8-0.

Oetingen - Eizeringen 6-0

12’ De Boeck 1-0, 15’ Overath 2-0, 27’ Overath (strafschop) 3-0, 31’ Anthoons 4-0, 50’ Pierreux 5-0, 69’ Anthoons 6-0.

Hekelgem - Negenmanneke x

17u

Juve Mollem - Rhode-de-Hoek B 1-0

75’ Camara (strafschop) 1-0.

Zuun - Lennik 1-1

D.V. De Almeida 1-0, 80’ Ritserveldt 1-1.

Rode kaarten: 91’ Erard (2x geel, Zuun), 91’ Rubenach (Zuun), 91’ F.A. De Almeida (Zuun).

Terheide - Linkebeek 5-1

6’ Van Schuerbeek 1-0, 9’ Aqifi 2-0, 28’ Aqifi 3-0, 46’ Nobels 4-0, 51’ Maes 5-0, 75’ Strube 5-1.

Boka United B - Kobbegem 2-2

10’ Roothooft 1-0, 43’ Vanden Driessche 1-1, 51’ Vanden Driessche 1-2, 52’ Sneppe 2-2.

3DE PROVINCIALE B

BHS United - Melsbroek B 2-4

18’ Delestienne 1-0, 24’ El Falusi 1-1, 27’ Kanana 1-2, 56’ Abbou 2-2, 71’ Rosado 2-3, 83’ Rosado 2-4.

Sterrebeek - Ritterklub 1-2

34’ Tison 0-1, 43’ Nanayakkara (owngoal) 0-2, 93’ Simons (strafschop) 1-2.

Kapelle-op-den-Bos - Haren 4-0

50’ De Winter 1-0, 66’ Van Kimmenade 2-0, 71’ De Winter 3-0, 89’ Landerloo 4-0.

Kortenberg - Steenhuffel 3-3

2’ Van Gyseghem 0-1, 28’ Van Esch 1-1, 51’ Du Mong 2-1, 65’ Vandenbosch 3-1, 72’ Haverals 3-2, 83’ Van Gyseghem 3-3.

Rode kaarten: 52’ Donye (2x geel, Steenhuffel), 90’ Bomans (2x geel, Steenhuffel)

Infinity Vilvoorde - Strombeek 1-4

22’ Boussar 0-1, 26’ Giglia (strafschop) 0-2, 33’ Boussar 0-3, 49’ Haddouchi 1-3, 83’ Cino 1-4. Rode kaart: 85’ Stuer (2 x geel, Strombeek).

Londerzeel United - SK Londerzeel B 1-0

73’ Zajdel 1-0.

Delta Londerzeel - Ramsdonk 1-1

6’ Islamaj 0-1, 81’ Smolderen 1-1.

Steenokkerzeel - Zemst 1-2

44’ Meuris (strafschop) 1-0, 72’ Bioui 1-1, 74’ Duverger 1-2.

Rode kaart: 43’ Lippens (2x geel, Zemst).

3DE PROVINCIALE C

Herent B - Berg-Op 1-1

37’ Vandeput 0-1, 73’ Soetewey 1-1.

KVC Haacht - Korbeek 3-1

11’ Van Embden 1-0, 24’ Mancini 1-1, 45’ Cloetens 2-1, 54’ Boeykens 3-1.

Betekom B - KV Tremelo 2-1

29’ Hidegh 1-0, 42’ Paun 2-0, 67’ Meerkens 2-1. Rode kaarten: 89’ Van Nuffelen (Tremelo), 89’ Claes (Tremelo).

Haacht-Statie - Rotselaar B 2-0

35’ Deslagmulder 1-0, 75’ Bryon 2-0.

Vossem - Moorsel 3-1

29’ Van Engel 1-0, 55’ Laeremans 1-1, 57’ Soetaert 2-1, 63’ Vander Haegen 3-1.

NV Keerbergen - Tildonk 1-2

54’ Dimitrakopoulos 0-1, 65’ Broos (strafschop) 1-1, 67’ Arnauts 1-2.

Rode kaart: 58’ Bossaert (2x geel, Keerbergen)

KDN United- Eendracht Eizer 0-1

Artois 0-1.

Bierbeek B - Lubbeek 3-1

25’ Nassif 1-0, 49’ Kindekens 2-0, 59’ Jalali 2-1, 73’ Jalali (owngoal) 3-1.

3DE PROVINCIALE D

Bekkevoort - Meensel-Kiezegem 5-2

19’ Willekens 0-1, 22’ Heeren (strafschop) 1-1, 27’ Gökbak 2-1, 32’ Pira 3-1, 69’ Kaplan 3-2, 92’ Artois 4-2, 93’ Vandenbosch 5-2.

Tienen B - Kortenaken 2-0

17’ Morren 1-0, 40’ Lenaerts 2-0.

Rode kaart: 90’ Huybrechts (Kortenaken).

Boutersem United - Sp. Molenbeek 7-0

2’ Vanzavelberg 1-0, 31’ Agbakwuru 2-0, 43’ Meeuws 3-0, 58’ Vanparijs 4-0, 66’ Agbakwuru 5-0, 76’ Ajaj 6-0, 86’ Boogaerts 7-0.

Zichem - Binkom Uitgesteld

Drieslinter - Glabbeek 0-2

63’ Vandommele 0-1, 72’ Vandommele 0-2.

Waanrode- Vissenaken 0-5

Forfait.

Testelt - Geetbets 0-4

5’ Deflem 0-1,20’ Dejaeger 0-2, 75’ Dejaeger 0-3 77’ Jacobs 0-4.

Out-Hoegaarden B - Tielt-Winge 2-5

14’ Wauters 0-1, 27’ Smeets 0-2, 35’ Wauters 0-3, 41’ Vrebosch 0-4,

55’ Dewaelheyns 1-4, 62’ Covens (strafschop) 2-4, 86’ Wauters 2-5.

4DE PROVINCIALE A

Zuun B - Beersel Drogenbos B 0-3

1’ Dekoster 0-1, 5’ Biliau 0-2, Katompua 0-3

Eizeringen B - Galmaarden B 0-5

Forfait.

Dworp - Tollembeek 0-1

82’ Vansnik 0-1.

Groot-Dilbeek B - FC Machelen 8-0

12’ Amani (strafschop) 1-0, 20’ Gomes 2-0, 24’ Vandamme 3-0, 73’ Vandamme 4-0, 80’ Vanneste 5-0, 82’ Verhaeghe 6-0, 85’ Vanneste 7-0, 92’ Verhaeghe 8-0.

Rode kaart: 45’ Volkan (FCM)

Vlezenbeek - Lennik B 2-1

53’ Schoukens 1-0, 82’ Huygen 1-1, 87’ Van Lerberghe 2-1.

Herne B - Kester-Gooik B 3-4

5’ Van Eeckhoudt 0-1, 7’ Goddeau 0-2, 37’ Goor 1-2, 41’ Paesmans 2-2, 44’ El Quauaqueb 3-2, 81’ Goddeau 3-3, 86’ Van Eeckhoudt 3-4.

Lembeek B - Leeuw Brucom B 2-8

4’ Riggio 0-1, 25’ Landerloo 0-2, 37’ Magnus 0-3, 53’ Deneyer 1-3, 64’ Zourba 1-4, 68’ Landerloo 1-5, 70’ Van Bellingen 1-6, 79’ Decrick 1-7, 85’ Wamen 2-7, 87’ Wittevrongel 2-8.

Schepdaal B - Huizingen B 5-0

39’ François 39’ 1-0, 42’ Santing 2-0, 55’ Santing 3-0, 72’ Huysmans 4-0, 80’ Batuli 5-0.

4DE PROVINCIALE B

Boskant Peizegem - D. Londerzeel B 3-1

10’ Deroye 1-0, 44’ Vanhamel 2-0, 44’ Shams 2-1, 69’ Vanhamel (strafschop) 3-1.

Essene - Londerzeel United B 8-0

3’ De Ryck 1-0, 15’ Van Den Broeck 2-0, 31’ De Ryck 3-0, 36’ De Ryck 4-0, 43’ Van Den Broeck 5-0, 50’ Menten 6-0, 74’ Mertens 7-0, 81’ De Ryck 8-0.

De Leeuwkens B - Terheide B 4-3

31’ De Decker 0-1, 34’ Platteau 1-1, 51’ Platteau 2-1, 60’ Derven (strafschop) 2-2, 63’ Roelandt 3-2, 82’ Sesay 4-2, 88’ Hermans 4-3. Rode kaarten: 42’ De Becker (2x geel, Terheide), 65’ Chanquerez (2x geel, Terheide).

Hekelgem B - Wambeek Ternat B 0-5

Forfait.

Merchtem United - Liedekerke B 4-3

19’ Minner 0-1, 53’ Iwens 1-1, 62’ Iwens 2-1, 75’ Mergan 3-1, 80’ Suls 4-1, 85’ Minner 4-2, Sarroukh 4-3.

Rode kaart: 90’ Vandenbossche (2x geel, MU).

Steenhuffel B - Tange 1-0

70’ Van Eyken (strafschop) 1-0.

Mazenzele Opwijk B - Ritterklub B 9-1

12’ Van Leeuwen 1-0, 20’ De Witte 2-0, 42’ Van Leeuwen 3-0, 45’ De Nil 4-0, 56’ Oluwadamilola 4-1, 57’ Fumbele 5-1, 65’ D’Hauwers 6-1, 71’ Van Leeuwen 7-1, 82’ Fumbele 8-1, 85’ Fumbele 9-1.

4DE PROVINCIALE C

SC Keerbergen - Fenixx B 4-1

12’ De Cat 1-0, 17’ Laevers 2-0, 27’ Dela- fortrie 3-0, 51’ Suys 3-1, 88’ De Cat 4-1.

Eppegem B - Weerde 1-1

22’ Bruyndonckx (strafschop) 0-1, 80’ Coppens 1-1. Rode kaarten: 60’ Peters (Weerde), 90’ Van Geenberghe (2x geel, Eppegem).

Berg-Op B - Inkad Diegem 2-2

41’ Mkhitaryan 1-0, 58’ Allaoui (strafschop) 1-1, 62’ Ahmidi (strafschop) 1-2, 70’ Van Langendonck 2-2. Rode kaart: 44’ Taouil (2x geel, Diegem).

Hofstade - BHS United B 3-2

4’ Zinga 1-0, 23’ Van Dyck 1-1, 25’ Costa (strafschop) 2-1, 49’ Van Dyck 2-2, 83’ Allali 3-2.

Infinity Vilvoorde B - Grimbergen B 1-4

3’ Van Poucke 0-1, 13’ Van Begin 0-2, 23’ Touibi 1-2, 72’ Verliefden 1-3, 90’ Mevis 1-4.

CS Machelen B - Elewijt B 0-1

65’ Vermeulen 0-1.

Kampenhout B - KVC Haacht B 2-0

Vroegtijdig stopgezet. 20’ Haxhijaj 1-0, 30’ Chaara 2-0. Rode kaart: 84’ Annor (K.).

Perk B - Vilvoorde City 2-5

22’ Mossati, 28’ Kopa 1-1, 39’ Van Praet 1-2, 43’ Van Praet 1-3, 75’ Van Praet 1-4, 78’ Imhoff 1-5, 81’ Zarouali 2-5.

4DE PROVINCIALE D

Woluwe-Zaventem B - Bertem-L. B 3-1

18’ Taç 1-0, 60’ Taç 2-0, 67’ Stienlet 2-1, 88’ Camara 3-1.

Kessel-Lo 2000 B - Eur90Kraainem B 0-4

4’ Aarab 0-1, 15’ Mouchigam 0-2, 35’ Mouchigam 0-3, 41’ Aarab 0-4,

Veltem B - Huldenberg B 4-1

50’ Gaye 1-0, 55’ Cleynhens 2-0, 72’ Vandenbossche 2-1, 75’ Cleynhens (strafschop) 3-1, 81’ Vandecasteele 4-1. Rood: 48’ Vranken (Huldenberg), 89’ Jacobs (Veltem).

Tervuren-Duisburg B - Erps-Kwerps 2-0

89’ Moriau 1-0, 90’ Vanderelst 2-0.

Pirate Leuven - Wezembeek-Oppem 1-7

8’ Amenchar 0-1, 19’ David 1-1, 22’ Minguet 1-2, 34’ Mathieu 1-3, 35’ Mathieu 1-4, 42’ Minguet 1-5, 48’ Slokotowicz 1-6, 53’ Slokotowicz 1-7.

Steenokkerzeel B - Hoeilaart B 1-7

3’ Hendrickx 0-1, 5’ Hendrickx 0-2, 14’ Bofando 0-3, 38’ Demesmaeker 0-4, 55’ Demesmaeker 0-5, 65’ Hendrickx 0-6, 70’ Di Vicenzo 1-6, 83’ Demeskaeker 1-7.

FFF Brussels - Moorsel B 0-0

4DE PROVINCIALE E

Aarschot B - Linden B 0-6

16’ Van Oversteyns 0-1, 26’ Sempels 0-2, 38’ Van Der Stappen 0-3, 54’ Stempels 0-4, 59’ Gentens 0-5, 86’ El Mesaoudi 0-6.

Tielt-Winge B - Bekkevoort B 5-0

Forfait.

Rapide Wezemaal B - Deurne 2-3

8’ Smolders 0-1, 18’ Mertens 1-1, 53’ Thielens 1-2, 70’ Mertens 2-2, 91’ Thielens 2-3.

Keiberg B - Werchter 3-2

12’ Verbiest 0-1, 22’ Van Oosterwyck 1-1, 55’ Verbiest 1-2, 56’ Hamo (strafschop) 2-2, 75’ Excelmans 3-2.

Rode kaart: Nzeyimana (Keiberg).

Sparta Schaffen - Wijgmaal B 0-1

86’ Geens 0-1.

Klim-Op Begijnendijk - Lubbeek B 4-1

7’ Van Roosbroeck 1-0, 27’ Ancis 1-1, 30’ Van Doren 2-1, 71’ Cuypers 3-1, 85’ Cuypers 4-1,

Langdorp - Holsbeek B 3-0

38’ Torfs 1-0, 78’ Diouck 2-0, 82’ Salaets 3-0.

Rode kaart: Vranken (2x geel, Holsbeek)

Plenke Werchter - Baal B 3-0

4’ Town 1-0, 30’ Vandenberk 2-0, 36’ Van Den Broucke (strafschop) 3-0.

4DE PROVINCIALE F

Neerwinden - Vissenaken B 3-0

65’ Conard (starfschop) 1-0, 74’ Bonomi 2-0, 82’ Joiris (strafschop) 3-0.

Bunsbeek - Houtem-Oplinter B 1-0

77’ Hanlon 1-0.

Rummen - Orsmaal 1-3

22’ Arsanukaev 1-0, 29’ Neuteleers 1-1, 71’ Hallet (strafschop) 1-2, 86’ Dierickx 1-3.

Budingen - Boutersem United B 6-2

2’ Hendrickx 1-0, 30’ Lossignol 2-0, 41’ Ajaj 2-1, 63’ Hendrickx 3-1, 66’ Lossignol 4-1, 88’ Goovaerts 4-2, 90’ Henot 5-2, 90’ Hendrickx 6-2.

Goetsenhoven - Heide Linter 3-3

49’ Vandenbroeck 1-0, 52’ Polfliet 2-0, 57’ Dyckmans 2-1, 58’ Vanlaer 2-2, 65’ Vanwezer 3-2, 85’ Stouthuysen (strafschop) 3-3.

Halle VV - Glabbeek B 5-0

Forfait.

Meldert - Butsel B 3-0

9’ Crabbé 1-0, 49’ Peeters 2-0, 62’ Peeters 3-0.

Atlas Linter - Zoutleeuw 1-1

52’ Max 1-0, 62’ Herinckx 1-1.

Rode kaart: 58’ Timsonet (Linter).

Aangeboden door onze partners