SJOTCAST WK. “Het pessimisme rond de Rode Duivels heeft zijn limiet bereikt. Puntenverlies tegen Canada is daarom verboden”
”Gaan we nog snel even een wippie doen?” Neen, zó ver gaat men nog niet in Casa Qatar, de locatie waar ons voetbaljournalisten verblijven. Wel zetten ze de microfoons open voor een halfuur relaas van de WK-dag. Van een uitgefloten voetbalicoon over de filosofie van een wit hemd tot blind geloof in het Deense voetbal. We zit er allemaal in.
Yanko Beeckman
Sjotcast op het WK
Het WK is gestart. Na haar dagelijkse Sjotcast EK gaat uw voetbalpodcast nu een stapje verder. Zo trekt Yanko naar het Midden-Oosten om daar een dagelijkse aflevering te maken. Lars bemant het thuisfront en ontvangt Frank Raes om de wedstrijden van de Rode Duivels te coveren. Voor de eerste partij van onze nationale ploeg ontvangen zij Franky Van der Elst.
Beluister hier alle afleveringen van Sjotcast WK
Beste van Plus
Lees ook
SJOTCAST. Frank en Franky #5: “Kevin De Bruyne die kapiteinsband geven: dat is gewoon op elk vlak een topidee van Tedesco”
SJOTCAST #26. “Omdat iemand een voorbeeld wou stellen, moet Charleroi - KV Mechelen vier maanden later herspeeld worden: wat een absolute schande”
SJOTCAST #25. “Schrijf maar op: Union wordt kampioen. Hun grootste kwaliteit? Gewoon normaal doen”
SJOTCAST LATE NIGHT. “Alfred Schreuder is de juiste keuze voor Club Brugge: hij is de enige oplossing”
Video
Hoofdpunten
Marktleider Engie biedt vanaf 1 april opnieuw vaste contracten aan voor elektriciteit en gas
Acht keer geflitst op week tijd, maar Dominic laat het hier niet bij: “Dit is toch niet meer normaal?”
“De helft van de spelers liegt over wat hij krijgt, het slaat nergens op”: amateurvoetballers vertellen wat ze écht verdienen
Russische verpleegsters aan het front getuigen: “We moesten koken, wassen en de mannen plezieren”
Inflatie na maanden van daling opnieuw licht gestegen in maart