Beelden tonen hoe “sluwe dief” kunstwerk van bijna 4.000 euro losdraait en verstopt, en nadien wegwandelt: “Nu is het genoeg geweest”
Dief aan de haal met beeldje in Oostende - Video: Jeffrey Roos. — © Het Nieuwsblad
Oostende -
Het kunstwerk van bijna 4.000 euro dat zondag gestolen werd in een Oostendse meubelwinkel is lang niet het enige dat er al is verdwenen. “Sinds deze zomer krijgen we te maken met verschillende diefstallen”, zegt de zaakvoerder van Design Oostende. Er komen nu extra camera’s om elke hoek van de zaak in de gaten te houden.
Jeffrey Roos
Beste van Plus
Lees ook
Brandweer waarschuwt nadat step in flatgebouw in brand was geschoten: “Laad en stal je step in een ruimte met een rookmelder”
Vrachtwagen kantelt, bestuurder blijft ongedeerd
“Hij is mijn metekind, maar ik wil hem nooit meer zien”: dertiger krijgt 15 jaar cel na brutale home-invasion bij zijn ‘meterke’
Geparkeerde wagen vat vuur en brandt volledig uit