Voetbal 3de provinciale B FC Gavere-Asper
Coach Davy Baeyens stapt zelf op bij FC Gavere-Asper
Bij FC Gavere-Asper stapten coach Davy Baeyens en zijn assistent Peter De Graeve zelf op in de aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Eendracht Moortsele.
Baeyens benadrukte dat de sportieve resultaten en de spelersgroep niets met hun vertrek hebben te maken. FC Gavere-Asper staat in de rangschikking op de vierde plaats op drie punten van leider ESA Bottelare. Leander De Muer en Tom Van Haute leidden ad-interim het duel tegen Eendracht Moortsele.(jp)
Beste van Plus
Lees ook
HET KERSTRAPPORT VAN 3DE PROVINCIALE B: FC Gavere-Asper gaat uitdaging aan om VC Nazareth-Eke en ESA Bottelare nog bij te benen
Jurgen De Smet nieuwe hoofdcoach van FC Gavere-Asper
Ken Casieris voert met FC Gavere-Asper mee de rangschikking aan: “Hebben een sterke bank die het verschil kan maken”
Moortsele 2 - Gavere-Asper 2
Video
Hoofdpunten
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Atilla was in Turkije om schoonfamilie te bezoeken toen aarde begon te beven: “Wij moeten in een tent bij -6 graden. We hebben het ijskoud”
Vooral in Syrië is situatie dramatisch: “Mensen graven met blote handen naar overlevenden onder het puin”
Intrieste beelden na aardbeving: vader houdt hand van overleden tiener vast
Turks gezin vlucht uit stad en bivakkeert in taxihuisje: “Hier zijn geen grote gebouwen die kunnen instorten”
Pamela Anderson krijgt eigen kookprogramma en moet er zelfs haar huis niet voor verlaten
Vrouw (33) legt in 4 dagen 100 kilometer af om verdwaalde hond terug te vinden in bos: “De tranen bleven komen”
Gamer is helemaal van de kaart als ze deepfake-video’s van zichzelf op pornosite ontdekt: “Zo ziet pijn eruit”
Na hun tienerrelatie verloren ze elkaar uit het oog, tot Dimitri 17 jaar later zijn stoute schoenen aantrok: “Er is maar één iets veranderd”