Vertederende beelden: revaliderende Primoz Roglic gaat al even de fiets op met zoontje Lev
Na een bewogen seizoen is Primoz Roglic volop aan het herstellen van een schouderoperatie. De trainingen mag hij nog niet hervatten, maar zondag kroop de Sloveen in Monaco toch al even terug op de fiets. Hij nam uiteraard niet deel aan het criterium dat daar gereden werd - en gewonnen werd door Philippe Gilbert - maar Roglic fietste er wel even met zijn zoontje Lev. Dat leverde een vertederende foto op.
svar, hc
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Is dit het eetgeheim voor de successen van Van Aert, Vingegaard en Roglic? “Hier nemen we een paar honderd kilo van mee op stage”
Wat u mag verwachten van Jumbo-Visma: superteam staat nog sterker aan de start van 2023
Primoz Roglic verwelkomt tweede zoontje: “Nu al mijn grootste zege van het seizoen”
Watch out, Remco! Primoz Roglic met amper 7 koersdagen én sterk team naar Giro, ook slot wordt extra motivatie voor Sloveen
Video
Hoofdpunten
“Dit is de zwaarste aardbeving sinds 1999”: uiteindelijk dodentol loopt mogelijk op tot meer dan 10.000
Gebouwen storten nu nog in: beelden tonen hoe zwaar aardbeving in Turkije was
Bewakingsbeelden van Turkse winkel tonen bijna 2 minuten durende aardbeving
Meer dan 1.500 doden en duizenden gewonden in Turkije en Syrië na zware aardbeving
OPROEP. Ben jij in Turkije of Syrië, of heb je familie of vrienden in de getroffen regio?