Zorgen om “fel vermagerde” Hugo na dood van Nicole: “Hij straalt niet meer, hij lacht niet meer”
“Hugo straalt niet meer, hij lacht niet meer”, zeggen vrienden van Hugo, van de begin november overleden Nicole. “Hij is ook fel vermagerd.”
Christel De Neve (60) en Didier Timmermans (49) behoorden tot de dichtste vriendenkring van Nicole en Hugo. Deze week vertellen ze in Dag Allemaal dat ze zich ernstige zorgen maken Hugo: hij straalt niet meer, hij lacht niet meer en hij is heel fel vermagerd.
Ook het feit dat Hugo niet exact weet wat er met Nicole is gebeurd, knaagt. De vrienden vertellen dat op de avond dat Nicole overleed, ze Hugo “op haar sloefkes” op de trap volgde. Plots is ze gevallen en zag Hugo haar onderaan de trap liggen. Maar wat er juist achter zijn rug is gebeurd, weet Hugo niet.
Christel en Didier zijn dan meteen afgekomen en gebleven tot de ziekenwagen Nicole kwam halen. Na het overlijden van Nicole is Hugo drie nachten bij Christel en Didier blijven slapen.
Christel en Didier hebben een Nicole en Hugo-museum op hun zolder. Maar straks verhuizen ze en op de nieuwe locatie is geen plaats voor het museum. Ze zijn nog steeds op zoek naar een plaats daarvoor.
Nicole Josy overleed op 4 november 2022 in het Universitair Ziekenhuis van Brussel aan de gevolgen van een schedelbreuk. Die had ze opgelopen na een val van de trap in haar woning.
Lees ook
Verliefd op Napels, verhuisd naar Istanboel. Kat Kerkhofs: “Met een baby in een land waar je geen ‘ja’ en ‘nee’ kunt zeggen, dat geeft stress”
Gitarist van One Directionlid doet meisjes urenlang kamperen voor Café Café
Amerikaanse muzikant laat gitaar na optreden herstellen in Genkse muziekwinkel
Nog student, maar jonge Hasselaar strikt al platencontract: “Mijn song over mijn fietsslot komt niet uit. Ik wil niet dat ze mijn fiets pikken”
Video
Meer showbizz
Siska Schoeters teleurgesteld nadat uitspraak uit context wordt getrokken: “Ik vond dat héél erg toen ik dat las. Ik schaamde mij”
Bijzonder optreden van Ella Leyers en James Cooke brengt zeilgenoot Gert Verheyen in verlegenheid
Voetbalanalist Gert Verheyen (52) is revelatie van ‘Over de oceaan’: “Na drie dagen laat je alle privacy varen”
Dit zag je niet op tv in ‘De Verhulstjes’: Gert als gentleman
Populaire YouTuber PewDiePie wordt voor het eerst vader