Brazilië mist Neymar ook tegen Kameroen (en ook Alex Sandro en Danilo zijn geblesseerd)
© NurPhoto via Getty Images
De Braziliaanse sterspeler Neymer mist na de tweede ook de derde groepswedstrijd op het WK in Qatar.
Neymar blesseerde zich in de eerste wedstrijd tegen Servië. Hij liep een kneuzing op aan de rechterenkel. Hij miste de tweede match tegen Zwitserland en moet nu ook vrijdag tegen Kameroen forfait geven.
Ook Danilo (enkel) en Alex Sandro (spierblessure) zijn niet beschikbaar.
Brazilië is al gekwalificeerd voor de 1/8ste finales. “Neymar werk verder aan zijn revalidatie”, liet Rodrigo Lasmar, dokter van de Braziliaanse selectie, weten. “Hij heeft even koorts gehad, maar dat heeft zijn herstelproces niet belemmerd.”
Danilo miste door een enkelblessure ook de tweede groepswedstrijd en is ook tegen Kameroen out. Net als Alex Sandro. De linksachter blesseerde zich aan de dij tegen Zwitserland.
Neymar zou normaal fit moeten zijn voor de 1/8ste finales. Dan neemt Brazilië het op tegen de eerste of tweede van Groep H (Portugal en Ghana, Uruguay of Zuid-Korea).
Beste van Plus
Lees ook
Cultspits Hulk mist onmisbare kans in Braziliaanse competitie: “Ik denk dat ik er te snel bij was”
Zo nemen de internationale kranten afscheid van Pelé: “Nooit eerder waren vier letters zo groot”
Hoe Pelé in een bitsige vete met Maradona terechtkwam: “Hij is ontmaagd door een man”
IN MEMORIAM. Pelé, de schoenenpoetser die de eerste wereldster van het voetbal werd
Video
Hoofdpunten
Politie bezig met nieuwe grote zoekactie in flatgebouw waar vrijdag romp van vrouw werd gevonden in koffer
BV Hotspot. Enkel maar stralende outfits op gouden loper van Kastaars, Celine Van Ouytsel geniet van dagje wellness
Hoe zou het nog zijn met… Belgische zwemlegende Brigitte Becue: “Ik ga kwalijke praktijken niet goedpraten, maar vroeger ging het er harder aan toe”
Opnieuw zoekactie naar vermiste Imane (25) op plaats waar ze het laatst werd gezien, familie volgt alles van dichtbij
LIVE DEADLINE DAY. Lukebakio gelinkt aan PSG, overgang Balanta van Club Brugge naar Schalke 04 is rond