Elon Musk trekt staart in over Apple: “Was misverstand”
© Shutterstock
De Amerikaanse miljardair en Twitter-eigenaar Elon Musk meldt donderdag dat hij en technologiereus Apple “het misverstand” uit de wereld geholpen hebben. Musk had eerder deze week op zijn eigen platform geklaagd over Apple, omdat het bedrijf bijna niet meer op het sociale medium zou adverteren. Ook zou de iPhonemaker zich volgens Musk schuldig maken aan censuur en gedreigd hebben de app van Twitter uit de App Store te verwijderen.
De woedeuitbarsting van Musk kwam er toen enkele bedrijven aangaven hun reclame op Twitter te pauzeren uit bezorgdheid over de plannen van Musk met de berichtendienst.
Musk heeft ondertussen een korte video verspreid waarin hij zegt een gesprek te hebben gehad met Apple-topman Tim Cook. “Goed gesprek. We hebben onder andere het misverstand uit de wereld geholpen dat Twitter mogelijk verwijderd zou worden uit de App Store. Tim was duidelijk dat Apple dit nooit overwogen heeft”, aldus Musk.
Antwerpse topspeurder opgepakt op verdenking van lekken aan drugsmilieu
LIVE. Volg hier het proces rond de moord op Ilse Uyttersprot
Julius Persoone zoekt goedkoper alternatief voor Scholiertjes en Choco Leibniz: “Er verdient hier één fabriek veel geld”
Yilan (16) beschoten met luchtdrukpistool vanuit wagen, ook andere jonge fietser in arm geraakt: “Wie doet zoiets?”
Koppel klaagt de stad aan omdat ze “recht hebben op rust en stilte”. Tien jaar later krijgen ze gelijk en 50.000 euro