“Het gejuich is gangen ver te horen”: ook in de kantine van het woonzorgcentrum wordt er gesupporterd
© fvv
Je bent nooit te oud om te supporteren voor de Rode Duivels. Dat bewezen ze in woonzorgcentrum Heiveld in Sint-Amandsberg donderdag nog eens duidelijk.
Een voetbalwedstrijd om 16 uur Belgische tijd, het blijft onwennig. Maar voor de woonzorgcentra is het een meevaller. “Onze bewoners zijn hevige supporters”, zegt directeur Geert Roggeman van Heiveld al lachend. “Alle matchen van de Duivels volgden ze op groot scherm in de cafetaria met een hapje en drankje.”
En dat was ook donderdagmiddag het geval. Soms gaat het er best hevig aan toe. “Het gejuich was voorbije matchen vaak enkele gangen verder hoorbaar.” De bewoners van Heiveld zijn hevige Duivelfans, maar vooral sportliefhebbers in het algemeen.
“Ze supporteren voor de Buffalo’s en gingen naar de Zesdaagse”, zegt Roggeman. Sport beleven, zowel actief als passief, helpt om je gezond te houden. En het is plezierig natuurlijk.”
© fvv
© fvv
Video
Hoofdpunten
15-jarige jongen zwaargewond nadat hij zwaar vuurwerk afstak dat hij had gevonden
‘De mol’ wint beste televisieprogramma, ‘Nonkels’ is fictiereeks van het jaar en véél shownummers: dit waren de Kastaars
Getuigen over de Ramp die Nederland een trauma bezorgde: “Er vooral niet over praten, leek lange tijd het beste medicijn”
Boom valt op 5-jarige in Henegouwen, kind overleeft klap niet: “Een tragedie”
‘Catfish’-presentator Nev Schulman en vrouw verliezen kind door miskraam
Beste van Plus
Hier wordt nooit meer geskied: het skiverdriet van Frankrijk
David Beckham verrast 102 jaar oude superfan met hartverwarmende video: “Het is lang geleden dat ik mijn moeder zo zag glimlachen”
Opruimgoeroe Marie Kondo heeft het opruimen “een beetje opgegeven”
Nederlandse influencer Koen Kardashian over kapot gesnoven neus: “Don’t do drugs”
Beer maakt 400 selfies met camera voor natuurobservatie