Mazoutverontreiniging in Mellestraat in Heule
© Bas De Wilde
Heule -
Maandagvoormiddag rond half twaalf ontdekten arbeiders een grote milieuverontreiniging in een bouwput in de Mellestraat in Heule. Een grote hoeveelheid mazout, het is nog niet duidelijk of het om enkele tientallen of enkele honderden liters gaat, werd aangetroffen op de plek waar men het oude rioleringsstelsel aan het nieuwe wil koppelen.
Bas De Wilde
Een ploeg van hulpverleningszone Fluvia controleerde de riolering in de Mellestraat en vond mazoutsporen terug enkele honderden meters verderop in de Mellestraat. De precieze bron van de vervuiling is voorlopig nog niet duidelijk. De politie komt ter plaatse om een proces-verbaal op te stellen. Daarna kan de smurrie weggepompt worden.
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
LIVE. Zware aardbeving treft Turkije en Syrië
Vooral in Syrië is situatie dramatisch: “Mensen graven met blote handen naar overlevenden onder het puin”
Intrieste beelden na aardbeving: vader houdt hand van overleden tiener vast
Turks gezin vlucht uit stad en bivakkeert in taxihuisje: “Hier zijn geen grote gebouwen die kunnen instorten”
“Woede kan zich tegen hem keren”: hoe Erdogans aanpak van aardbevingen Turkse verkiezingen kan beïnvloeden
Pamela Anderson krijgt eigen kookprogramma en moet er zelfs haar huis niet voor verlaten
Vrouw (33) legt in 4 dagen 100 kilometer af om verdwaalde hond terug te vinden in bos: “De tranen bleven komen”
Gamer is helemaal van de kaart als ze deepfake-video’s van zichzelf op pornosite ontdekt: “Zo ziet pijn eruit”
Na hun tienerrelatie verloren ze elkaar uit het oog, tot Dimitri 17 jaar later zijn stoute schoenen aantrok: “Er is maar één iets veranderd”