VS ziet hoogste aantal hospitalisaties door griep in tien jaar: al veertien kinderen overleden
© Shutterstock
De Verenigde Staten hebben het hoogste aantal ziekenhuisopnames door griep in tien jaar tijd, zei het hoofd van de Amerikaanse Centers for Disease Control and Prevention op maandag. Ook zouden al 14 jongeren tot nu toe zijn overleden dit griepseizoen. Dat schrijft Reuters.
Rochelle Walensky, directeur van de Amerikaanse CDC, zei tijdens een persconferentie dat de Amerikaanse ziekenhuissystemen onder druk blijven staan door een groot aantal patiënten met andere aandoeningen van de luchtwegen, zoals respiratoir syncytieel virus (RSV) en COVID-19.
LEES OOK. OVERZICHT. Europa kreunt onder de RSV-epidemie: zo gaat het eraan toe in onze buurlanden
Beste van Plus
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Politie bezig met nieuwe grote zoekactie in flatgebouw waar vrijdag romp van vrouw werd gevonden in koffer
Het eerste eiken huwelijk ooit in België: Angeline (97) en Eduard (99) zijn langst getrouwde koppel van ons land
Hoe zou het nog zijn met… Belgische zwemlegende Brigitte Becue: “Ik ga kwalijke praktijken niet goedpraten, maar vroeger ging het er harder aan toe”
Opnieuw zoekactie naar vermiste Imane (25) op plaats waar ze het laatst werd gezien, familie volgt alles van dichtbij
LIVE DEADLINE DAY. Verliest Genk alsnog topschutter Onuachu? Oplossing voor Sambi Lokonga lijkt in de maak