Engeland-speler Kalvin Philips krijgt ‘onmogelijke vraag’, maar wurmt zich er vakkundig uit: “Oh my God...”

©  AFP

Kalvin Philips mocht donderdag vooruitblikken op de WK-clash tussen zijn Engeland en Frankrijk. Daarbij kreeg de Man City-middenvelder een wel heel lastige vraag.

Vincent Van Genechten

“Wie zou je starten, op de bank zetten en verkopen tussen Jude Bellingham, Erling Haaland en Kylian Mbappé?” Dat dilemma kreeg Philips voorgeschoteld op de persconferentie. “Oh my God”, lachte de ploegmakker van Kevin De Bruyne. Na even nagedacht te hebben, kwam hij met een pienter antwoord. “Ik zou Jude starten. Ik hou van Erling, maar ik denk dat hij zelfs vanaf de bank een hattrick kan maken. En Mbappé zou ik verkopen omdat die het meeste geld zal opleveren.”

De beelden:

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.

AANGERADEN
Aangeboden door onze partners

Lees ook

Hoofdpunten

Meest gelezen uit de buurt