Bij de kerstperiode hoort nu eenmaal cross: Tadej Pogacar duikt het veld in en wordt meteen tweede in Slovenië
© RR
Wout van Aert, Mathieu van der Poel en Tom Pidcock krijgen navolging, want ook Tadej Pogacar duikt het veld in. De tweevoudige Tourwinnaar en alleskunner op de weg startte vandaag in een veldrit in de Sloveens hoofdstad Ljubljana die hij vorig jaar won. Winnen lukte deze keer niet, maar met een tweede plek mocht de Sloveen toch tevreden zijn.
Pogacar temperde vooraf de verwachtingen aangezien hij weinig tijd had om op de cyclocrossfiets te zitten. De Sloveense renner zal in tegenstelling tot Van Aert en co. geen uitgebreid veldritprogramma rijden, het gaat om een eenmalig folietje.
Winnen lukte niet voor Pogacar. De Sloveen amuseerde zich rot op het parcours van Ljubljana en deed zeker mee voor de zege. Maar winnen bleek wat te hoog gegrepen. Sloveens kampioen Mihael Stajnar ging al van bij de start in de aanval. Pogacar had niet meteen een antwoord klaar en moest uiteindelijk vrede nemen met de tweede plek.
© RR
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Wout van Aert vloert Van der Poel en Pogacar in beklijvende clash tussen De Grote Drie in E3 Saxo Classic
Dit hebt u al gemist van de E3 Saxo Classic Harelbeke: Pogacar, Van der Poel en Van Aert zetten hun jachthonden aan het werk, schaduwfavorieten tegen de grond
ONZE STERREN. Het is in E3 Saxo Classic de beurt aan de sterke beren: Mathieu van der Poel is de te kloppen man
PODCAST KOERS. Daar zijn de E3 Saxo Classic en Gent-Wevelgem: “Mag Dylan van Baarle zelf aanvallen of wordt hij de bodyguard van Wout van Aert?”
Video
Hoofdpunten
In Gent-Wevelgem volgt belangrijkste test voor Jasper Philipsen: “Wedden met Mathieu van der Poel, dat doe ik nooit meer”
ONZE STERREN. Lorena Wiebes vs Elisa Balsamo, of toch weer die dekselse Lotte Kopecky in Gent-Wevelgem bij de vrouwen?
“Maak er geen triestige bedoening van”, dus dat deed de familie ook niet: mama van Evi Hanssen kreeg het afscheid dat ze wilde
Een avond in het spoor van Sam Gooris: “Voor één soort publiek treed ik niet meer op”
Dit verandert op 1 april: premie voor thuisbatterij geschrapt, sociale energietarieven omhoog en recht op deconnectie