Zeven jongeren ontsnapt uit jeugdgevangenis in Milaan

©  LAPRESSE

Zeven jongeren tussen 17 en 19 jaar die in een jeugdgevangenis in Milaan verbleven, zijn zondag ontsnapt. Tijdens de wandeling zondag kropen ze over de muur en konden ontkomen. Op het moment dat dit gebeurde zou volgens Italiaanse media slechts één cipier aanwezig geweest zijn.

gjsBron: BELGA

Tijdens de zoekactie zondagavond konden twee tieners kort na de uitbraak worden aangetroffen nadat familieleden hen hadden overtuigd zich aan te geven. Maandag dook ook een derde jongen weer op na een gesprek met enkele familieleden.

Er brak zondagavond ook brand uit in de instelling Cesare Beccaria, nadat andere gevangenen matrassen in brand hadden gestoken. De brandweer kon het vuur pas laat in de avond blussen. Vier cipiers moesten naar ziekenhuizen worden gebracht omdat ze rook hadden ingeademd, de gevangenen van het getroffen blok werden verplaatst.

Aangeboden door onze partners