Voetbal 2de afdeling VV A RC Gent
RC Gent maakt werk van contractverlengingen
Ook Joran Triest tekende bij. — © Geert De Rycke
De Ratjes hebben de contracten van Triest, Leemans, Vankerkhoven, De Keulenaere, Enow, Cooman, Volckaert en Wyngaert verlengd. Pechvogel Van Renterghem - al maandenlang out met een zware knieblessure - tekende eveneens bij. Ook met jongens zoals Pieters, Londot en Hebbelinck is een akkoord nakend. Keeperstrainer Martens blijft ook volgend seizoen trouw op post. (ssg)
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Tuberculose weldra weer dodelijkste infectieziekte ter wereld. “Inspanningen van voorbije 14 jaar tenietgedaan”
Huisanalisten Marc Sergeant en Dirk De Wolf voor start van Vlaamse wielerweek: “Wout moet dringend een koers winnen, anders gaat hij nerveus worden”
Jarenlang strafbaar, nu met enthousiasme onthaald: leerkracht of scoutsleider mogen voortaan insulinespuit zetten
Belgische vrouw die op Tenerife uitkering opstrijkt is niet alleen: ook deze ‘werklozen’ sjoemelden erop los
Zeven Rode Duivels zijn zeker van basisplaats, dit is onze verwachte opstelling in eerste wedstrijd onder Domenico Tedesco
Beste van Plus
Zebra ontsnapt uit zoo en loopt meer dan drie uur door Zuid-Koreaanse hoofdstad
Chris Martin eet maar één maaltijd per dag, omdat hij jaloers is op Bruce Springsteen
Fransman skiet met 255,5 km/u berg af en breekt wereldrecord
Hoffelijke tachtiger maakt plaats voor tegenligger, maar eindigt zelf in gracht