Voetbal 3de provinciale B Jong Zulte
Niels Holvoet is de nieuwe coach van Jong Zulte
Jong Zulte heeft met Niels Holvoet een nieuwe hoofdcoach aangesteld. Hij is de opvolger van Brecht Bettens, die tijdens de winterstop naar de jeugdwerking van SV Zulte Waregem is getrokken. Holvoet is docent bij Voetbal Vlaanderen en was als coach aan het werk bij FC Poesele en de beloften van Sparta Petegem. Jurgen Seeuws wordt de assistent-coach van Holvoet. (jp)
(jp)
Beste van Plus
Lees ook
Jong Zulte B zoekt nieuwe coach na vertrek van Mathis Dejagere en afhaken van Rik Bettens
Jong Zulte trekt Alessandro Bracke van Jong Lede aan
Niels Holvoet wint met Jong Zulte van leider ESA Bottelare: “Het is jammer dat we op zucht van de tweede periodetitel strandden”
REEKSOVERZICHT 2DE AFDELING VV A: KRC Harelbeke grote winnaar, KVK Westhoek grote verliezer van het weekend
Video
Hoofdpunten
Nergens nog mondmaskerplicht: waar worden ze toch aanbevolen? En kan een ziekenhuis ze weer verplichten als er meer besmettingen zijn?
NAVO-baas Stoltenberg: “Poetin heeft geen plan voor vrede, hij wil meer oorlog”
Vlaamse wetenschapper ontdekt hoe je een leugenaar altijd kan ontmaskeren: “Je hoeft maar op één zaak te letten”
Belgische kreeg vijf jaar lang uitkering, maar “vergat” te zeggen dat ze op “langdurige vakantie” was op Tenerife
Zijn moppen van juryleden spontaan of niet? Jelle De Beule onthult mediageheim van ‘De slimste mens’
Amerikaanse toerist verdwaalt in Florence en parkeert Ferrari midden op beroemd plein
Vrouw verdient duizenden euro’s met haar ‘onsexy’ OnlyFans-account: “Ik poets gewoon mijn tanden en maak mijn huis schoon”
Heinz brengt tomatensaus op de markt met wodka erin
Verwarring alom: Vlaamse vrouw ontdekt dat ze huis in Spanje heeft, of toch niet?