Delhaize roept vlees- en visschotel terug vanwege mogelijke aanwezigheid salmonella
© Hans Otten
Delhaize roept in overleg met het Federaal Agentschap voor de Voedselveiligheid de vlees- en visschotel ‘Schotel van de chef’ van het merk Delhaize terug vanwege de mogelijke aanwezigheid van salmonella. Dat heeft de supermarktketen woensdag gemeld in een persbericht.
Het gaat om ‘Schotel van de chef’ met houdbaarheidsdatum 11/01/2023. Het product werd van 3 januari tot en met 11 januari verkocht in de Delhaizewinkels.
Delhaize vraagt klanten die het product gekocht hebben om het niet te consumeren en terug te brengen naar de winkel, waar het product zal worden terugbetaald. Alle betrokken producten zijn uit de rekken gehaald.
Voor meer informatie kunnen klanten contact opnemen met de klantendienst van Delhaize op het gratis nummer 0800 95 713.
Lees ook
Delhaize reageert op dode muis in zak spinazie: “Dit is nooit 100 procent uit te sluiten”
Delhaize-vestigingen in Denderleeuw en Ninove opnieuw open na stakingsperiode
Nog steeds 65 Delhaize-winkels gesloten, distributiecentrum in Zellik weer open
Vlaams minister van Werk Jo Brouns vraagt aanvullend sociaal plan met meer garanties voor Delhaize-werknemers
Video
Hoofdpunten
Autokeuringsstations moeten zelfs sluiten door enorme drukte: “Maar soms ben je op een kwartier buiten”
De expert die de makers van ‘Thuis’ helpt bij nieuwe verhaallijn: “Zo is de scène met het yoghurtpotje er gekomen”
Vlaamse wetenschapper ontdekt hoe je een leugenaar altijd kan ontmaskeren: “Je hoeft maar op één zaak te letten”
Chinese president Xi verlaat Rusland met veelzeggende boodschap aan Poetin
Brouwerij Duvel Moortgat geeft voor de eerste keer ooit korting op hun Duvel
Beste van Plus
Heinz brengt tomatensaus op de markt met wodka erin
Verwarring alom: Vlaamse vrouw ontdekt dat ze huis in Spanje heeft, of toch niet?
Kerkje dat onder water stond na zestig jaar opnieuw zichtbaar door langdurige droogte in Catalonië
Dertiger verzorgt zichzelf met diepvriesfrieten na steekvlam uit pizzaoven