Weerbericht: Week begint grijs en mistig
© Hugo Mathues
De nieuwe werkweek begint met veel lage bewolking en kans op aanvriezende mist. In Hoog-België kan ook nog wat lichte sneeuw vallen. De maxima schommelen rond het vriespunt in de Ardennen, rond 2 graden in het centrum en 4 graden in het westen. Dat meldt het KMI.
Door de kans op lichte sneeuw en bevriezing van natte weggedeelten geeft KMI in de voormiddag nog code geel voor de provincies Luik, Namen en Luxemburg.
Ook maandagavond en -nacht wordt voornamelijk grijs, met opnieuw kans op aanvriezende mist. Het kwik daalt richting het vriespunt in Laag- en Midden-België en in de Ardennen tot -6 graden.
Dinsdag blijft het droog, maar meestal zwaarbewolkt. Er is andermaal kans op aanvriezende mist. Het kwik schommelt tussen -1 graad in de Hoge Venen en 4 graden in Vlaanderen.
Woensdag grotendeels hetzelfde weerbeeld, met kans op aanvriezende mist. Maxima dan tussen 0 en 3 graden.
Lees ook
Video
Hoofdpunten
Meisje (3) in levensgevaar naar ziekenhuis gebracht na mogelijke aanrijding met vluchtmisdrijf in Brasschaat
Minstens 50 tornado’s raasden in 24 uur tijd over de VS: al zeker 11 doden, honderden gewonden en gigantisch veel schade
Hij tekende een paar cijfertjes bij op de cheque en kwam buiten met 77 miljoen frank in cash: zelden werd iemand zo beetgenomen op 1 april
De winnaar van ‘Big brother’ is bekend: Bart mag geldpot mee naar huis nemen
Autobestuurster rijdt via de sporen tramstation in Brussel binnen
Beste van Plus
Antiquair Paul De Grande kocht huis dankzij ‘Huizenjagers’: “Budget van 2 miljoen euro”
Snowboarder raakt bedolven onder sneeuw, maar skiër heeft bliksemsnelle reactie: “Net op tijd”
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’
Nieuwe huiseigenaars klagen tijdlang over sigarettengeur in badkamer en ontdekken tijdens kuisbeurt waar het vandaan komt: “Walgelijk”