Veldrijden
Michael Vanthourenhout hervat in Flandriencross in Hamme
© BELGA
Michael Vanthourenhout start zaterdag in de manche van de X2O Trofee in Hamme. De Belgische en Europese kampioen kreeg na de wedstrijd in Otegem af te rekenen met griep en koorts, waardoor hij moest passen voor de Wereldbekermanche in Benidorm. Hij maakt zondag wel niet de oversteek naar Besançon voor de Wereldbekerwedstrijd. (tvm)
(tvm)
Beste van Plus
Lees ook
Video
Hoofdpunten
In Gent-Wevelgem volgt belangrijkste test voor Jasper Philipsen: “Wedden met Mathieu van der Poel, dat doe ik nooit meer”
ONZE STERREN. Lorena Wiebes vs Elisa Balsamo, of toch weer die dekselse Lotte Kopecky in Gent-Wevelgem bij de vrouwen?
Ontdek hier het diverse parcours van Gent-Wevelgem in Flanders Fields 2023: De Moeren, Plugstreets en 9 hellingen met drie keer Kemmelberg
De voorlopige deelnemerslijst voor Gent-Wevelgem in Flanders Fields 2023: snelle mannen en klassieke kopmannen
“Maak er geen triestige bedoening van”, dus dat deed de familie ook niet: mama van Evi Hanssen kreeg het afscheid dat ze wilde
Sean Dhondt zet nieuwe stap in relatie
Danseres verliest armen en benen na dodelijke muggenbeet op vakantie: “Het is gebeurd en daar moet ik nu mee omgaan”
Vrouw (32) doet emotionele aankondiging tijdens huwelijk van haar vader, maar krijgt bakken kritiek: “Toppunt van egoïsme”
“Het was geen wit licht”: Kevin (55) werd “miraculeus” weer tot leven gewekt en vertelt wat hij zag toen hij ‘dood’ was