Veldrijden Beloften Hamme
Joran Wyseure volgt zichzelf op bij de beloften in Hamme
Joran Wyseure. — © Geert De Rycke
Wereldkampioen Joran Wyseure won zaterdag opnieuw de beloftenmanche van de X2O Trofee in Hamme. Hij ging Lukas Vanderlinden en Kay De Bruyckere vooraf. Wyseure verstevigde zijn positie als leider. (tvm)
(tvm)
Beste van Plus
Lees ook
Video
Hoofdpunten
En plots stappen Mila Kunis en Ashton Kutcher lunchzaak binnen: “Ik geloofde het eerst niet”
Drama in lagere school in Ekeren: kind (11) in kritieke toestand naar ziekenhuis nadat muur omvalt
Experts over wanhoopsdaad van Belg na gesprek met chatbot: “Drama dat in de sterren geschreven stond”
Dan toch piepklein barstje in pantser van Jumbo-Visma nu Dylan van Baarle moet passen voor Dwars door Vlaanderen: “Ideaal is het niet”
Belgische broers betrokken bij gevecht na après-ski: Duitser zwaargewond na trap op het hoofd met skischoen
Gwenny en Marino verwelkomen hun 13de kind met de letters A, E, L en X: “Een verrassing, maar meer dan welkom”
Mijnwerker redt met gevaar voor eigen leven zijn collega’s uit ingestorte goudmijn
Als negenjarige bedrijven bezitten? Kim Kardashian registreert handelsmerken voor haar kinderen
Koppel brengt te veel cupcakes mee naar restaurant voor gender reveal, maar vindt slimme oplossing: “De energie was onbeschrijfelijk”