Wegpiraat teisterde wekenlang gemeente, maar is nu gevat
De politie verspreidde dit themabeeld met het nieuws dat de wegpiraat in Kapelle-op-den-Bos is gevat. — © PZ KLM THEMABEELD
De verkeersdienst van de politiezone Kapelle-op-den-Bos, Londerzeel, Meise (KLM) laat weten dat er een wegpiraat in Kapelle-op-den-Bos is gevat nadat hij al weken de wegen er onveilig maakte.
“Sinds december 2022 kregen wij verscheidene keren melding van ongeruste burgers dat een bestuurder van een voertuig het grondgebied van Kapelle-op-den-Bos gebruikte als racecircuit tussen 6.30 en 7 uur ’s ochtends”, meldt de zone.
“De collega’s van onze verkeersdienst zijn erin geslaagd om de wegpiraat op heterdaad te betrappen. Ze gingen over tot interceptie en controle van voertuig en bestuurder, nadat deze herhaaldelijke verkeersovertredingen beging.”
“De bestuurder mocht zijn rijbewijs, na contactname met het Parket Halle-Vilvoorde, onmiddellijk inleveren voor vijftien dagen. Hij zal later gedagvaard worden voor de politierechtbank.”
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Regen en wind hield de 15.000 fietsers niet tegen om Ronde voor wielertoeristen te rijden: “Echt Flandrien weer, nat en koud”
Minstens 50 tornado’s raasden in 24 uur tijd over de VS: al zeker 9 doden, honderden gewonden en gigantisch veel schade
“Moet ik dan gaan schreeuwen dat ik het niet heb gedaan?” Gers Pardoel recht de rug na beschuldigingen van geweld
Cercle Brugge wint vlot van KV Kortrijk en doet een gooi naar de top acht
Rusland is vanaf vandaag voorzitter van de VN-Veiligheidsraad, en dat stuit wereldwijd op onbegrip: “Slechtste 1-aprilgrap ooit”
Antiquair Paul De Grande kocht huis dankzij ‘Huizenjagers’: “Budget van 2 miljoen euro”
Snowboarder raakt bedolven onder sneeuw, maar skiër heeft bliksemsnelle reactie: “Net op tijd”
De weg uit het labyrint is gevonden: Minotaurus is nieuwe afvaller in ‘The masked singer’
Nieuwe huiseigenaars klagen tijdlang over sigarettengeur in badkamer en ontdekken tijdens kuisbeurt waar het vandaan komt: “Walgelijk”