Opnieuw Britse politieagent beschuldigd van verkrachtingen
Archiefbeeld — © AFP
In het Verenigd Koninkrijk is opnieuw een agent beschuldigd van seksuele misdrijven. De man wordt beschuldigd van twee verkrachtingen en andere zedendelicten. In totaal gaat het om acht zedenmisdrijven, zo maakte de politie in het Zuid-Engelse graafschap Dorset maandag bekend.
De 46-jarige zou de feiten begin 2022 hebben gepleegd toen hij geen dienst had. Hij moet vrijdag voor de rechtbank in Poole verschijnen.
Het Britse ministerie van Binnenlandse Zaken had onlangs de politiediensten in het land opgeroepen om de gegevens van hun agenten en medewerkers te vergelijken met de nationale politiedatabanken op zoek naar “zwarte schapen”.
Aanleiding was een schandaal rond een serieverkrachter bij de politie: een Londense politieagent had bekend dat hij gedurende 20 jaar een tiental vrouwen had verkracht en aangerand.
Beste van Plus
Lees ook
Debra Crew wordt eerste vrouwelijke CEO van bedrijf achter Guinness en Johnnie Walker
Vijftien jaar na de feiten bekent zoon van miljardair rol in moord op Noorse studente: “Het was een ongeluk”
Moeder vindt zoon (22) dood in gracht nadat ze tracking-app van iPhone gebruikt
Zuid-Engelse haven getroffen door olielek
Video
Hoofdpunten
Knotsgek! Rode Duivels leggen Duitsland over de knie na magisch eerste halfuur, Kevin De Bruyne opnieuw de geniale architect
“Dit was een topwedstrijd tegen een topland én Tedesco heeft hier veel uit geleerd”
REACTIES. Kevin De Bruyne kan opnieuw glimlachen: “Goed om te zien dat we zo goed kunnen spelen, het was een leuke match”
Het kan honderden euro’s op je factuur schelen, maar energieleveranciers ‘saboteren’ energiedelen met buren of familie
NMBS wil weinig gebruikte stations sluiten, maar daar is niet iedereen het mee eens: “Die schrappen zou pure waanzin zijn”