Dieven breken in woning in door raam open te breken
© Jeffrey Roos
Er werd ingebroken in een woning in Hagebos in Jabbeke. Voorlopig is er nog geen zicht op wat er werd gestolen, maar de woning werd wel helemaal doorzocht.
De bewoners verwittigden vrijdag om 10.30 uur de politie. Onbekenden kwamen de woning binnen door eerst via de achterzijde te proberen door het schuifraam van de veranda open te breken. Toen dat niet lukte, klom(men) de inbreker(s) op het dak van de veranda.
Een raam op de eerste verdieping werd opengebroken. De woning werd volledig doorzocht, maar voorlopig is er nog geen duidelijkheid over wat er precies werd gestolen. Het labo van de Federale Gerechtelijke Politie kwam ter plaatse voor een sporenonderzoek. Er werd een proces-verbaal van inbraak opgesteld en de politie stelde een onderzoek in.
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Acht personen opgepakt: moslimextremisten hadden vergevorderde plannen voor terreuraanslag
Mohamed ‘De Schedel’ Azzaoui maand na ontvoering aan tankstation vrijgelaten door kidnappers
Nieuw overleg bij Delhaize levert weer niks op, bedrijf vraagt sociaal bemiddelaar: zal die conflict wel kunnen ontmijnen?
18 Duitse, 3 Portugese en 14 Britse tanks aangekomen in Oekraïne
Kapot ruimteschip keert zonder bemanning terug van ISS naar aarde: astronauten moeten zes maanden langer in de ruimte blijven
Als negenjarige bedrijven bezitten? Kim Kardashian registreert handelsmerken voor haar kinderen
Koppel brengt te veel cupcakes mee naar restaurant voor gender reveal, maar vindt slimme oplossing: “De energie was onbeschrijfelijk”
Koe achternagezeten na ontsnapping uit slachthuis: “Ze was erg strijdlustig”
Nederlandse spermadonor moet voor rechter verschijnen omdat hij wereldwijd 550 kinderen kreeg