Zaal De Mast krijgt extra nooduitgangen
De Mast heeft ook dienst gedaan als vaccinatiecentrum. In de zaal komen er twee extra nooduitgangen. — © MVN, RR
Om te voldoen aan de meest recente veiligheidswetgeving komen er extra nooduitgangen in zaal De Mast in Torhout. De gemeenteraad maakte hier maandag 118.000 euro voor vrij.
Zaal De Mast in het sportcentrum Benny Vansteelandt wordt intensief gebruikt als sportzaal, maar ook voor muziekoptredens, fuiven en andere evenementen.
De huidige nooduitgangen bevinden zich aan de kant van de parking. Alhoewel deze voldoende breed zijn, moet er bij een noodgeval ook aan de tegenovergestelde zijde geëvacueerd kunnen worden.
“Over veiligheid valt niet te discussiëren”, verduidelijkt schepen van Stadspatrimonium Hans Blomme (CD&V). “In de zaal zelf komen er twee extra nooduitgangen zodat aanwezigen veilig en vlot langs het gebouw de parking aan de voorzijde kunnen bereiken. De doorgang langs de Mast wordt verlengd tot achter het gebouw. Omdat dit een evacuatieweg wordt zal deze doorgang altijd vrijgehouden moeten worden.”
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Beelden opgedoken van incident met 3-jarig kind in show Theo Maassen: “Wat een idee”
Union ziet Victor Boniface na één seizoen alweer vertrekken (maar rekent wel op de jackpot)
Familie doodongerust nadat Davy (34) uit het niets opgepakt wordt in Mexico: “Waren het zelfs echte politieagenten?”
Opnieuw tranen in ‘Boer zkt vrouw’, maar deze keer bij andere boer
Nog altijd veel manschappen tekort bij speurders die de zwaarste misdaden in ons land moeten oplossen
Foto van paus in hippe gewatteerde jas gaat viraal, maar is niet wat het lijkt
Vrouw verliest AirPods op vliegtuig, de tracker op haar iPhone brengt haar naar een onverwachte plaats
Ook thrillers van Agatha Christie worden herschreven in Verenigd Koninkrijk
Tweeduizend gemummificeerde ramskoppen ontdekt in tempel van Ramses II in Egypte