Italiaan Jonathan Milan klopt Dylan Groenewegen in de sprint in Saudi Tour
De tweede etappe in de Saudi Tour werd gewonnen door de Italiaan Jonathan Milan. De olympisch kampioen in de ploegenachtervolging spurtte het snelst aan het eind van een winderige woestijnetappe.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
De etappe van Winter Park richting Shalal Sijlyat Rocks was biljartvlak maar speelde zich vooral in de open vlaktes af. En daar heerste de wind en dat leverde in volle finale het nodige spektakel op. Waaiers dus, en dat zorgde voor een pelotonnetje van een dertigtal renners. Pas op een zestal kilometer van de finish kwam het tot een hergroepering.
De Deen Norsgaard (Movistar) probeerde nog de dans te ontspringen maar de renners van Jayco - AlUla hielden alles netjes onder controle en zorgden ervoor dat er in het desolate woestijnlandschap alsnog door een omvangrijke groep werd gesprint. Met een brede laatste rechte lijn van vijf kilometer, met een wind die uitnodigde voor waaiers, bleef het afwachten hoe het peloton zou reageren.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Op twee kilometer van de finish was ook Norsgaard eraan voor de moeite en was het duidelijk dat alles op een spurt zou uitdraaien. De ploegmaats van Dylan Groenewegen namen resoluut het heft in handen maar liet zich verrassen door de jonge Italiaan Jonathan Milan (Bahrein-Victorious).
Beste van Plus
Lees ook
Soudal Quick-Step zet alles in op Fabio Jakobsen in Classic Brugge - De Panne
Alpecin-Deceuninck trekt de kaart van Jasper Philipsen in Classic Brugge - De Panne
Remco Evenepoel verwacht oorlog tussen de favorieten, maar: “Als ik win, zal het niet in de regenboogkleuren zijn”
Italiaanse veteraan begint aan het seizoen in Coppi & Bartali
Video
Hoofdpunten
Belg die 145 miljoen euro won met EuroMillions meldt zich bij Nationale Loterij
Zij werden slachtoffer van beruchte kotfamilie Appeltans: “Douchewater sijpelde door plafond naar beneden”
Door drugs geteisterde buurt lijkt in niets op ‘recreatief cokegebruik’: “Ze betaalde met seks, terwijl haar kind lag te slapen”
DE INSIDER. Waarom zijn veggieburgers zo duur?
Meerderheidsaandeelhouder Liberty Global wil Telenet van de beurs halen voor bijna 930 miljoen euro: aandeel 40 procent omhoog