De KaDé’s pakt weer uit met comedy en brunch
Mohsin Abbas treedt zondag 5 februari op in OC De Coorenaar. — © rr
Voor de veertiende keer kan je komend weekend in OC De Coorenaar genieten van een vers ontbijt en livecomedy.
Compagnie De KaDé’s pakt zondag 5 februari uit met haar Comedybrunch in OC De Coorenaar. Van 8 tot 9.45 uur kan je genieten van een ontbijt om vervolgens om 10 uur van een comedyvoorstelling te genieten. Dit jaar staat Mohsin Abbas op het podium, voorafgegaan door Stijn Verdegem en Kjen Descheemaecker. Achteraf kan je nog napraten met een aperitief.
Tickets voor de brunch én de voorstellingen kosten 25 euro all-in. Kinderen uit de lagere school betalen 10 euro, kleuters mogen gratis binnen én kunnen ook terecht in de gratis kinderopvang. Tickets reserveren doe je via www.dekades.be.
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Belgische voetbalclubs leggen zich niet neer bij verbod op gokreclame
Tuberculose weldra weer dodelijkste infectieziekte ter wereld. “Inspanningen van voorbije 14 jaar tenietgedaan”
Na hoopvol nieuws, blijkt leukemie toch terug te zijn bij Lara (3): “De nachtmerrie begint weer van voor af aan”
Belgische vrouw die op Tenerife uitkering opstrijkt is niet alleen: ook deze ‘werklozen’ sjoemelden erop los
Zeven Rode Duivels zijn zeker van basisplaats, dit is onze verwachte opstelling in eerste wedstrijd onder Domenico Tedesco
Zebra ontsnapt uit zoo en loopt meer dan drie uur door Zuid-Koreaanse hoofdstad
Chris Martin eet maar één maaltijd per dag, omdat hij jaloers is op Bruce Springsteen
Fransman skiet met 255,5 km/u berg af en breekt wereldrecord
Hoffelijke tachtiger maakt plaats voor tegenligger, maar eindigt zelf in gracht