Voetganger wandelt door Margaretatunnel: tunnelkoker richting Mechelen-Zuid kortstondig afgesloten
De Margaretatunnel toen hij vorige zomer afgesloten werd nadat er brokstukken van het plafond kwamen. — © Stijn Van de Sande
De Margaretatunnel in Mechelen werd donderdagnamiddag korte tijd afgesloten voor het verkeer. Op de beelden van de bewakingscamera’s was te zien hoe een voetganger door de tunnel wandelde. De politie kwam ter plaatse, maar er werd niemand aangetroffen.
“Bij het Vlaams Verkeerscentrum in Antwerpen zag men op de beelden van de bewakingscamera’s die in de tunnel hangen hoe een voetganger door de Margaretatunnel richting Mechelen-Zuid wandelde”, aldus Dirk Van de Sande, woordvoerder van de politiezone Rivierenland. “Daarop werd beslist om de tunnelkoker uit veiligheidsoverwegingen te sluiten.”
De politie kwam ter plaatse en voerde nazicht uit, maar er kon geen voetganger aangetroffen worden. Daarop werd de tunnelkoker opnieuw vrijgegeven voor het verkeer, dat kortstondig een omleiding moest volgen.
Vlak na de opening afgelopen zomer kwamen er al een aantal keer fietsers op de tangent terecht, maar het is voor zover bekend de eerste keer dat een voetganger ervoor kiest om door de Margaretatunnel te gaan. (svds, svh)
Beste van Plus
Video
Hoofdpunten
Roekeloze actie van renner Bahrain-Victorious zorgt voor enorme ravage, Pool wordt uit koers genomen en biedt excuses aan: “Een grote inschattingsfout”
Wellens overgebracht naar ziekenhuis Oudenaarde met een sleutelbeenbreuk na massale val tijdens Ronde van Vlaanderen
Wat u al gemist hebt van de Ronde van Vlaanderen: waanzinnige valpartij zorgt voor diskwalificatie renner en twee van de drie grote moesten al achtervolgen
CAFÉ KOERS. Koersgek Vlaanderen geniet, Benji Naesen: “Tussen Jumbo-Visma en UAE is het een pokerspel”
Terugkeer door de grote poort: 30.000 enthousiaste toeschouwers in Brugse binnenstad voor start De Ronde
Jongetje (4) raakt verdwaald in bos, maar politie vindt hem terug door geblaf van hond die niet van zijn zijde wijkt
Man besmeurt Iraanse vrouwen met yoghurt omdat ze geen hijab dragen, politie arresteert hen voor illegaal tonen van hun haar
Autobestuurster rijdt via de sporen tramstation in Brussel binnen
Antiquair Paul De Grande kocht huis dankzij ‘Huizenjagers’: “Budget van 2 miljoen euro”