Australische toptennisser Nick Kyrgios pleit schuldig aan mishandeling van ex-partner, maar ontsnapt aan veroordeling
© EPA-EFE
De Australische tennisser Nick Kyrgios heeft vrijdag voor een rechtbank in Canberra schuldig gepleit aan de mishandeling van zijn voormalige partner. Hij ontloopt echter een veroordeling, meldt persagentschap AAP.
Kyrgios werd in 2021 door zijn ex-vriendin Chiara Passari aangeklaagd wegens mishandeling, nadat hij haar na een verhitte discussie op de grond duwde. De advocaat van Kyrgios had afgelopen oktober om uitstel gevraagd om de tijd te krijgen om de geestelijke toestand van de tennisser te kunnen onderzoeken.
Vorig jaar bekende Kyrgios (27), de nummer 20 van de wereld, dat hij in het verleden met depressies heeft geworsteld. Ook staat hij bekend om woede-uitbarstingen op het veld. De rechter besliste vrijdag op de tennisser niet te veroordelen. Hij loopt geen risico op recidive en het ging niet om een ernstig incident, klonk het.
Kyrgios kon afgelopen maand niet deelnemen aan de Australian Open vanwege een knieblessure. Hij arriveerde vrijdag in de rechtbank op krukken.
Beste van Plus
Lees ook
Onderzoekers slaan alarm om snel verdwijnend zeeleven in Australische riffen: “Hele soorten kunnen uitsterven”
Genkenaar Ben werkt in Australische mijn: “Ik neem wekelijks het vliegtuig naar mijn werk”
Australische acteur verdronken: “Rust in vrede, kleine broer”
Waanzinnige beelden: miljoenen rottende vissen blokkeren rivier
Video
Hoofdpunten
Op drie plaatsen komt spoeddienst voor wie dringend tandzorg nodig heeft: “Zo iemand kan geen dag wachten”
Kate Ryan had geen tijd om dood van moeder te verwerken door haar carrière: “Dag erna moest ik een videoclip opnemen”
Vriend van Vlaamse vrouw (68) die dood werd aangetroffen in Koewacht: “Marleen had een gouden hart. Dat is haar allicht fataal geworden”
Opnieuw tranen in ‘Boer zkt vrouw’, maar deze keer bij andere boer
Gewezen Red Lion wordt genoemd als interim-CEO bij Belgische voetbalbond