Voetbal 1ste provinciale
Extra spits voor FC Varsenare
Glenn Verstraete — © VDB
FC Varsenare haalde voor volgend seizoen nog een extra spits in huis, want Glenn Verstraete (22) komt over van Zwevezele. Thibo Janssens verlengde zijn contract. Jeroen Geldof beslist pas op het einde van het seizoen over stoppen of niet. (bl)
(bl)
Beste van Plus
Lees ook
Nieuwe voetbalfusie in de maak in de Westhoek: Sassport Boezinge en KVK Westhoek overwegen samensmelting
Herboren Thibau Laevens wil met Sassport Boezinge poort naar nationale openbeuken: “We zijn klaar om tot het uiterste gaan”
Jason Neu en SC Blankenberge maken zich op voor spannende apotheose in strijd om rechtstreekse promotie: “Met dit team slaan we in derde afdeling zeker een goed figuur”
Knieproblemen doen FC Knokke-doelman Sven Dhoest (ex-Club Brugge) kiezen voor een lager niveau en FC Varsenare: “De cirkel is rond”
Video
Hoofdpunten
Van een ‘angstgegner’ gesproken: Belgische balans oogt bloedrood tegen die Mannschaft
België won in 1954 (!) voor het laatst tegen Duitsland en dat was dankzij ‘den Antwerpse visboer’: “Hij speelde met zijn tegenstanders”
Met woede als brandstof en met de vinger op de mond: hoe Romelu Lukaku bij de Rode Duivels het ongelijk van Inter wil bewijzen
Als Bayern-speler een waterdrager, als bondscoach uit op revanche: wie is Duitse bondscoach ‘Herr’ Hansi Flick?
“Ik zou alles gegeven hebben om haar terug te krijgen”: mama van omgekomen kleuter (3) ontroostbaar na plots verlies
Gwenny en Marino verwelkomen hun 13de kind met de letters A, E, L en X: “Een verrassing, maar meer dan welkom”
Mijnwerker redt met gevaar voor eigen leven zijn collega’s uit ingestorte goudmijn
Als negenjarige bedrijven bezitten? Kim Kardashian registreert handelsmerken voor haar kinderen
Koppel brengt te veel cupcakes mee naar restaurant voor gender reveal, maar vindt slimme oplossing: “De energie was onbeschrijfelijk”