Hoe snel mag je nu eigenlijk? Verkeersborden zorgen voor verwarring in Lochristi
Hoe het ‘zone 30’-bord er kwam, is onduidelijk. — © IF
50 kilometer per uur? 30 per uur? Of beide snelheden opgeteld? Een vreemde combinatie van verkeersborden zorgt voor verwarring in Lochristi. “Maar het wordt snel opgelost”, verzekert burgemeester Yves Deswaene (Open VLD).
Vlak voor het verkeersbord dat in de Voordestraat van Lochristi een zone 50 aankondigt, staat sinds kort een tijdelijk bord dat een zone 30 aangeeft. Het zorgt ervoor dat je als chauffeur niet goed weet hoe snel je eigenlijk mag.
“Hoe dat bord er terecht kwam, weten we niet zeker”, zegt burgemeester Yves Deswaene. “Maar uiteraard hoort het daar niet te staan. We vermoeden dat het daar nogal ongelukkig is neergezet door de aannemer van de nabijgelegen werken aan de R4. De mobiliteitsdienst is verwittigd, en ze halen het bord zo snel mogelijk weg.”
Voor de volledigheid: het enige bord dat daar in de Voordestraat geldt, is dat van zone 50.
© IF
Beste van Plus
Lees ook
Splinternieuwe ondergrondse parking in centrum Beringen slaat niet aan: “Gemiste kans”
IN BEELD. Na een jaar werken krijgt omgeving van belangrijke nieuwe brug stilaan vorm
Linda, Gabrielle en Diane over hun job als taxichauffeur: “Mensen schrikken nog steeds als ze een vrouw zien rijden”
Autodeelbedrijf Miles Mobility lanceert vloot in Antwerpen
Video
Hoofdpunten
Nergens nog mondmaskerplicht: waar worden ze toch aanbevolen? En kan een ziekenhuis ze weer verplichten als er meer besmettingen zijn?
CEO Peter Bossaert vecht om te overleven tijdens crisisvergadering voetbalbond
Teleurstelling na afgeschafte Queer Iftar: “We vragen niet veel: dat we mogen bestaan, geloven in God en met gelijkgezinden samenkomen”
Belgische kreeg vijf jaar lang uitkering, maar “vergat” te zeggen dat ze op “langdurige vakantie” was in Tenerife
‘The Voice of Holland’-kandidate Babette niet mals voor Marco Borsato: “Hij beloofde me de finale, ik voelde me zo vernederd”
Amerikaanse toerist verdwaalt in Florence en parkeert Ferrari midden op beroemd plein
Vrouw verdient duizenden euro’s met haar ‘onsexy’ OnlyFans-account: “Ik poets gewoon mijn tanden en maak mijn huis schoon”
Heinz brengt tomatensaus op de markt met wodka erin
Verwarring alom: Vlaamse vrouw ontdekt dat ze huis in Spanje heeft, of toch niet?