Kevin De Bruyne mag zijn mening geven over zijn ploegmaats: “Erling Haaland kan 800 doelpunten scoren in zijn carrière”
© REUTERS
Kevin De Bruyne speelt nu al enkele jaren bij Manchester City en is een van de beste spelmakers op deze planeet. Maar wat denkt de Rode Duivel eigenlijk over zijn ploegmakkers?
Julian Alvarez: “We zagen meteen dat hij een gigantisch talent is. Hij leek al een ervaren speler toen hij bij ons kwam. Hij is best verlegen, maar hij is een wereldkampioen dus hij zal zich wel goed voelen (lacht). Julian heeft zich goed aangepast en hij ziet er gelukkig uit.”
Erling Haaland: “Ik vind Erling niet meteen anders dan andere mensen. Hij is een normale speler, zoals iedereen, en hij neemt zichzelf niet al te serieus. Maar als prof moet je een soort van ‘edge’ hebben en dat heeft hij. Voetbal kan heel hard zijn en soms zak je weg, maar hij geniet als een jongetje nog steeds van het leven. Maar hij neemt het voetbal bijzonder serieus. Hij is zo verslaafd aan goals maken, dat hij er 600-700 kan maken in z’n carrière. Of zelfs 800 als hij fit blijft.”
Pep Guardiola: “De manier waarop hij wil voetballen… Vele anderen doe dat nu ook. Het is zijn manier, de Barcelona manier. Het is als een kettingreactie gegaan. Hij heeft het voetbal gerevolutioneerd. De filosofie is vrij simpel: verover de bal zo snel je kan en speel er goed voetbal mee.
De beelden:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Beste van Plus
Lees ook
Kevin De Bruyne opvallend ontspannen als aanvoerder bij Rode Duivels: “Kompany is een voorbeeld als kapitein. Voor alles”
SJOTCAST. Frank en Franky #5: “Kevin De Bruyne die kapiteinsband geven: dat is gewoon op elk vlak een topidee van Tedesco”
Kevin De Bruyne neemt de rol van Eden Hazard over en is de nieuwe kapitein van de Rode Duivels: “Een trots moment”
VIDEO. Daar is de reclamespot van Kevin De Bruyne voor McDonald’s (en ook vrouw Michèle was erbij)
Video
Hoofdpunten
DE INSIDER. De mooiste begrafenis van het jaar: wat kunnen we leren van het afscheid van Arlette, de moeder van Evi Hanssen?
Duitse ‘groomer’ overtuigde 28 Vlaamse jongens om naaktfoto’s van zichzelf te sturen: “Beangstigend hoe ver deze man reed om de feiten te plegen”
Voor wie verdwijnt vaste benoeming? Wat met loon en pensioen? En zullen ambtenaren makkelijker ontslagen kunnen worden?
KAART. Een op vier gezinnen of alleenstaanden heeft zonnepanelen: bekijk hier de situatie in jouw gemeente
Student dringt woning binnen en krijgt messteken van boze bewoner: “Ik kon dit toch niet laten gebeuren?”