Anderlecht reageert verontwaardigd na kritisch artikel: “Eenzijdig beeld op basis van selectieve en anonieme bronnen”
Anderlecht heeft verontwaardigd gereageerd op het artikel in weekblad Humo waarin een ontluisterend beeld van de interne keuken van de club wordt geschetst. Vooral niet-uitvoerend voorzitter Wouter Vandenhaute en zijn beleid komen niet goed uit het artikel. “Anderlecht wenst zich te distantiëren van het eenzijdig beeld dat op basis van selectieve en anonieme bronnen wordt geschetst van het beleid”, staat er te lezen in de reactie van de club.
“Het artikel bevat onwaarheden en de club is verontwaardigd over het gebruik van termen als nazi en psychopaten”, reageert Anderlecht ook nog. “Het beeld van een club die op drift is en van een hoofdeigenaar die de club wil verkopen staat haaks op de realiteit van vandaag. Het huidig management draagt transparant bestuur hoog in het vaandel en wenst met de nodige rust en sereniteit verder te bouwen aan de toekomst.”
In Humo worden Wouter Vandenhaute en voormalig CEO Peter Verbeke door een anonieme ex-medewerker onder andere “les deux psychopathes” genoemd. Er worden ook vragen gesteld bij de verloning van Vandenhaute. Die factureert jaarlijks 500.000 euro aan de club via zijn Huppeldepup NV, een vennootschap op naam van hemzelf en zijn vrouw Catherine Van Eylen.
Beste van Plus
Lees ook
Anderlecht verkocht nog nooit zoveel shirts (ondanks het snertseizoen): hoe komt dat?
Anderlecht weet weer wat winnen is en neemt leiding over van OH Leuven na 1-0-zege
Anderlecht-keeper Justien Odeurs kapt op haar 25ste met voetbal en wordt na seizoen keeperstrainer bij Alken: “Het is tijd voor mijn vrouw en het gezin”
Hoe zou het nog zijn met … Pär Zetterberg? “Mijn ontslag? Ik was toen zelf van plan om op te stappen bij Anderlecht”
Video
Hoofdpunten
Ook Belgische professoren ondertekenden oproep van tech-ondernemers voor pauze in AI-ontwikkeling: “Er is iets aan de gang dat we niet onder controle hebben”
Zeven verdachten van verijdelde aanslagen aangehouden
Na desillusie in Qatar is Duivelsgekte er weer: “Ik heb sommige spelers in één match meer tackles zien uitvoeren dan Witsel in de jongste tien jaar”
Jumbo bevestigt dat het overweegt om met sportsponsoring te stoppen: “Maar we maken ons geen zorgen”
Paus Franciscus moet “enkele dagen” in ziekenhuis blijven met luchtweginfectie