Politieagente zwaargewond na klappen op het hoofd in Brussels cellencomplex
Themabeeld — © MARC HERREMANS - MEDIAHUIS
In het cellencomplex van de Brusselse lokale politie in de Koningsstraat is dinsdagnamiddag een jonge politieagente zwaargewond geraakt toen een arrestant zich hardhandig verzette. Dat meldt Sudpresse en het nieuws wordt bevestigd door de Brusselse politie en het parket. De agente is in kritieke toestand overgebracht naar het ziekenhuis.
Het incident deed zich tussen 16.30 uur en 17.00 uur voor toen de politie een gearresteerde persoon binnenbracht in het cellencomplex, zegt politiewoordvoerder Ilse Van de keere: “Die persoon verzette zich hardhandig tegen zijn opsluiting en heeft onze collega zware klappen toegediend. Er is een MUG-team ter plaatse gekomen en zij werd in kritieke toestand overgebracht naar het ziekenhuis.”
De korpschef van de Brusselse lokale politie hoofdcommissaris Michel Goovaerts is ook naar het ziekenhuis gegaan om daar de familie van de agente op te vangen, aldus nog de politiewoordvoerder. “Ons stressteam is ook ingeschakeld om de collega’s op te vangen die daar nood aan hebben.” Het Brusselse parket is op de hoogte gebracht van het incident maar geeft pas morgen/woensdag meer commentaar over de feiten en het onderzoek.
Lees ook
Actiegroep zet banden van geparkeerde SUV’s plat in Gent: “Jouw wagen doodt!”
De eerste Belgische fietsbrigade wordt 25 jaar: “Steek mij nooit in een combi”
“Een bekroning voor mijn carrière”: Eric Vandeputte (59) ingezworen als nieuwe hoofdcommissaris
Politie controleert verkeersbelasting en int op twee dagen 24.382 euro
Video
Hoofdpunten
Alweer een voetballer in opspraak door te snel rijden, is dat toeval? “Die jongens krijgen een auto, vaak nog een dure, zonder dat er afspraken worden gemaakt”
OHL-CEO Peter Willems over ongeval Sofian Kiyine: “Hij heeft niets levensbedreigends en ik denk ook niet carrièrebedreigend”
2.000 extra treinen per week zonder haltes op te offeren: zo ziet nieuw vervoersplan van de NMBS eruit
Eindelijk akkoord over bankautomaten: in elke gemeente moet één automaat zijn, 207 nieuwe automaten beloofd
Minder acties in paasvakantie want Delhaize-personeel wil tijd voor gezin, al is dat niet enige reden: “De onvrede is niet weg”
Beste van Plus
Nieuwe huiseigenaars klagen tijdlang over sigarettengeur in badkamer en ontdekken tijdens kuisbeurt waar het vandaan komt: “Walgelijk”
Moeder laat dochter eigen haren knippen, maar heeft daar meteen spijt van: “Heb je wel een spiegel gebruikt?”
Japanner Seiichi Sano (89) is de oudste surfer ter wereld: “Ik wil surfen tot ik 100 ben”
Spaanse actrice wordt op haar 68ste nog moeder via draagmoederschap: “IK LEEF WEER”
Vrouwen kaarten nietsvermoedend tot ongenode vijfde “gast” opduikt: “Help!”