Van assistent bij de Rode Duivels naar bondscoach op het WK? Thierry Henry bekent interesse in openstaande vacature
© ISOPIX
Thierry Henry is geïnteresseerd in de functie van bondscoach van de Verenigde Staten, een van de drie landen die het volgende WK in 2026 organiseren. Dat vertelde hij aan CBS Sports. De Amerikanen zijn op zoek naar een nieuwe coach, nadat het contract van Gregg Berhalter eind vorig jaar afliep.
Henry rondde na het teleurstellend WK 2022 een tweede mandaat af bij de staf van Roberto Martínez aan het roer van de Rode Duivels. De voormalige topscorer van Frankrijk had niet gesolliciteerd om de Duivels onder zijn hoede te nemen, ondanks de officiële steun van verschillende spelers. Toch vindt hij het tijd om T1 te worden.
De voormalige coach van AS Monaco en Montreal Impact, waar hij niet uitblonk, zou de Amerikaanse uitdaging zien zitten. De VS zijn er in 2026 sowieso bij als organiserend land, samen met Mexico en Canada.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen. U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Vier doden nadat toeristenboot zinkt op Lago Maggiore in Italië
Kiev voor tweede nacht op rij aangevallen met raketten en drones: “Meer dan 40 luchtdoelen gedetecteerd en vernield”
Mauro (3) heeft een zeldzame spierziekte, en het enige medicijn kost 2.500 euro per dag: “We hopen dat er zicht komt op erkenning in België”
Een gemoedelijke zomerdag aan de Blaarmeersen, tot de vlam in de pan sloeg om een paar blote borsten
Man gijzelt zijn gezin urenlang in Schoten: speciale eenheden arresteren verdachte