HET PUNT VAN VAN IMPE. “CD&V is bereid om op dit slagveld te sterven en N-VA kan enkel toekijken”
© JAMES ARTHUR GEKIERE
Hoe zit dat nu met dat stikstofdossier? Komt er nog een akkoord of niet? Dat bespreken we in deze aflevering van onze politieke podcast Het Punt van Van Impe. “CD&V heeft ervoor gekozen om alles op de boeren te zetten en gaat niet meer bougeren”, zegt hoofdredacteur Liesbeth Van Impe. N-VA moet kiezen tussen Zuhal Demir en het voortbestaan van de Vlaamse regering. “En Demir beseft dat het nu dus niet het moment is om een ‘Zuhalleke’ te doen.”
Lees ook
HET PUNT VAN VAN IMPE. Stikstof, het interview dat niet verscheen en de peiling die niet bestond
HET PUNT VAN VAN IMPE: “Als vakbondsman is dit een serieuze valse noot op het einde van je carrière”
HET PUNT VAN VAN IMPE: “Sammy Mahdi wíl het probleem zijn. Zo hoopt hij zijn partij te reanimeren”
HET PUNT VAN VAN IMPE: “Er zit een politiek gat voor Dedecker. Vraag is: hoe groot is het? En wil hij springen?”
Video
Hoofdpunten
Meer dan een op tien leerlingen verlaten school zonder diploma, en er zijn grote verschillen tussen de onderwijsvormen
32 ton cocaïne en voor meer dan 7 miljoen euro aan villa’s en wagens in beslag genomen: grootste drugsbende ooit in ons land staat weldra voor rechter
De duurste fictiereeks kent de slechtste start: “Dit is de huidige realiteit”
Studio 100 wijst Plopsa-CEO de deur na vernietigend rapport: “Iedereen besefte dat Steve hier niet ongeschonden uit zou komen”
Bijna helft van de Belgen heeft moeilijkheden om eindjes aan elkaar te knopen
Beste van Plus
Wie goed kijkt, ziet dat het vals is: nepbeelden van arrestatie van Donald Trump gaan rond op Twitter
Frank Deboosere wordt verrast door ellenlange erehaag na laatste weerbericht voor zijn pensioen: “Maar enfin!”
Vier fietsers maken al rijdend grootste Strava-tekening ooit (en achter hun ‘velociraptor’ zit een nobel doel)
Ex-lid Pussycat Dolls is boos: “Niemand hoorde me zingen”