Bali verbiedt motorrijden voor buitenlanders
Toeristen zullen binnenkort het eiland op een andere manier moeten verkennen. — © Belga
Op het Indonesische eiland Bali mogen buitenlanders geen motor meer besturen. Volgens de lokale autoriteiten zijn buitenlanders te vaak betrokken bij ongelukken.
Een motor huren om het eiland te verkennen is er bijzonder populair, maar op Bali is dat vanaf nu verboden voor toeristen. Volgens gouverneur Wayan Koster is er te veel “wanorde” door buitenlanders die zich “misdragen”. “De maatregel moet kwaliteit en waardig toerisme waarborgen.”
Het is niet duidelijk hoe het verbod gehandhaafd gaat worden. Koster heeft wel aan het ministerie van Justitie gevraagd om de visa in te trekken van toeristen die worden betrapt op overtredingen als motorrijden en illegaal werken.
Op Bali waren de afgelopen tijd meerdere motorongelukken met toeristen. Vorige maand reed een dronken toerist een lokale motorrijder aan. Die moest in het ziekenhuis worden opgenomen. En in januari zijn twee buitenlanders overleden nadat ze met de motor tegen elkaar waren gebotst.
Er stierven vorig jaar meer mensen in België dan er baby’s geboren werden. En dat is zeer uitzonderlijk
Trump aangeklaagd in zaak van geheime documenten die hij meenam uit Witte Huis
Na drama met baby in snikhete auto getuigt onze man: “Telkens als zo’n verhaal in het nieuws komt, sta ik in een flits weer op die parking”
Bijna 20 jaar geleden kreeg Vlaanderen een nieuw meisjesidool, vandaag staat Pim Symoens (39) ver weg van showbizz
DE INSIDER. Vanop het proces-Ilse Uyttersprot: “De dader is een enorme prater. Het lijkt wel alsof hij iets komt verkopen”