Hoeveel A-attesten halen leerlingen in de scholen in Keerbergen en omstreken? Ontdek het hier
© RR
Hoeveel leerlingen moeten hun jaar overdoen in de scholen van Keerbergen en omstreken? Het Nieuwsblad bundelt nooit eerder gepubliceerde gegevens van ons middelbaar onderwijs in een handige tool, de Onderwijzer. Ontdek het hier meteen.
Wat weet jij over Sint-Michielsinstituut in Keerbergen? Wij verzamelden tal van gegevens over deze school en àlle middelbare scholen in Vlaanderen in onze Onderwijzer. Zo telt Sint-Michielsinstituut 596 leerlingen. Ook het aantal A-, B- en C-attesten dat leerlingen er kregen in het schooljaar 2021-2022 vind je in de Onderwijzer. 4,03% van de leerlingen - of 24 leerlingen in totaal - kreeg er vorig jaar te horen dat hij of zij het schooljaar moest overdoen. 89,09% van de scholieren - of 531 leerlingen - kon dan weer met een A-attest aan het volgende jaar beginnen.
Sint-Michielsinstituut is natuurlijk niet de enige school uit je buurt in onze Onderwijzer. Ook van andere middelbare scholen vind je heel wat info terug. Hoeveel scholieren stromen door naar het hoger onderwijs en hoeveel van hen behalen binnen de drie jaar een bachelordiploma? Hoeveel leerlingen lopen voor of achter ten opzichte van hun leeftijd? En hoe divers is de school? Ontdek het hier meteen.
Al meer dan 400.000 Vlamingen gebruikten de ONDERWIJZER: vergelijk hier de scholen uit jouw buurt
Welke richting kies ik? En welke soort school past het beste bij mijn kind? Zo maak je een slimme schoolkeuze
Minister Weyts neemt geen blad voor de mond in gesprek over ons Onderwijsdossier: “Sommige ouders houden de ‘pretfactor’ voor thuis”
Broer en schoonzus Sanda Dia: “Pijnlijk om die dingen niet te weten terwijl die achttien Reuzegommers het allemaal wel weten”
Amper 34, maar influencer An-Katrien koopt villa van 1,5 miljoen euro dankzij tv-programma
Hoeveel is Club Brugge waard? Waarom wil Verhaeghe nu verkopen? En wat zijn de sportieve gevolgen? 6 vragen over de verkoop van blauw-zwart
Zus van Olivier Vandecasteele emotioneel: “Dit is het einde van een nachtmerrie”
Fatale ruzie onder collega’s? 37-jarige man dood aangetroffen in appartement in Antwerpen