Triatlon
Dieter Boeye en Jonie Vanhoutte winnen Veloopzwem in De Haan
Jonie Vanhoutte — © vdb
Het was Hartwig De Smedt die zaterdag in de Veloopzwem in De Haan met één seconde voorsprong op Dries Demeulenaere de snelste zwemtijd liet noteren. In de namiddag werd dan wal gestoken met de fietsproef. Hans Van den Buverie en Luka Baert trokken meteen ten aanval, maar ook Dieter Boeye liet zich niet onbetuigd. In de loopfinale sloeg de triatleet uit Wilrijk na een snelle wissel nog een mooie kloof, om met 40 seconden voorsprong op Quinten De Waele (Knokke-Heist) de zege te pakken. Joachim Wera werd derde. Camiel Vandenbussche legde als eerste belofte beslag op de vierde plaats. Bij de vrouwen ging de zege naar Jonie Vanhoutte. Maaike Ryngaert volgde als tweede op meer dan drie minuten. Sonja Skevin, die het snelst zwom, werd derde. (wgo)
(wgo)
Premier De Croo naar ziekenhuis gebracht na val met fiets
Gemeente verbiedt succesvolle zomerbar, maar burgemeester en schepenen vallen uit de lucht: “Die 200.000 euro zal ik er niet meer kunnen uithalen”
Hoe lang blijft dit zonnige weer nog duren? “Heel warme temperaturen op komst”
Google verwijdert valse negatieve ‘recensies’ bij zaken van Reuzegom-betrokkenen
Jaar na huwelijk in ‘Blind getrouwd’ zijn Jiri en Florence nog altijd stapelverliefd: “Van vreemden naar geliefden, zo dankbaar”