DE INSIDER: “Ik snap dat niet alle scholen blij zijn met onze Onderwijzer”
De Onderwijzer – de tool van het Nieuwsblad waarmee je prestaties van een middelbare school kan checken – wordt niet overal op gejuich onthaald. “Die gegevens zijn nochtans openbaar”, zegt onderwijsjournalist Jens Vancaeneghem in onze dagelijkse podcast ‘De Insider’. “Maar vroeger bleef een slecht presterende school in Vlaanderen vaak onder de radar. Nu krijgen ouders er wel zicht op.”
“Er is de bijna bovenmenselijke sereniteit van Sanda’s familie, en dan heb je een voorzitter die riek en toorts pakt en voor het luidruchtigste deel van de meute gaat uitlopen”
Reuzegom-namen geplaatst, overschilderd en opnieuw geplaatst: politie gaat extra patrouilleren na kat-en-muisspel
Een gevaarlijke zet: Sammy Mahdi krijgt forse kritiek op zijn Tiktok-video over zaak-Reuzegom
Proces Ilse Uyttersprot: welbespraakt en goed voorbereid, maar een woord van spijt kwam er niet
Al meer dan 120 doden en 850 gewonden bij treinongeval in India
Waarom je beter niet meer in je ogen wrijft volgens deze dokter: “Als je denkt dat er niets kan gebeuren, dan ben je fout”
Oeps: uitgebroken lama zorgt voor chaos op autosnelweg
“Hup hup, ga eens vooruit”: prins William moet tussenkomen in geanimeerd gesprek tussen prinses Kate en pasgetrouwde Jordaanse prinses