Deelfietsen van Blue-Bike gestolen aan station

© BELGA

Halle -

Aan het station van Halle zijn de voorbije dagen een vijftiental deelfietsen van Blue-Bike gestolen. Dat bevestigt directeur Stefaan Butaye.

BelgaBron: BELGA

Het bedrijf onderzoekt nog hoe de dieven te werk gingen om de fietsen weg te halen op de drukke locatie aan het station. Wellicht hebben ze op verschillende momenten gespreid over een aantal dagen sleutels uit de beveiligde sleutelautomaat gehaald.

Het is uitzonderlijk dat er zoveel deelfietsen worden gestolen, zegt Butaye. Maar er waren het laatste halfjaar wel meer incidenten. “Ook in Ieper kregen we te maken met vandalisme op heel wat fietsen.” De opvallende blauwe fietsen kosten Blue-Bike ongeveer 500 euro per stuk. 

Blue-Bike biedt meer dan 2.300 deelfietsen aan, verspreid over ruim 100 verhuurlocaties in België. Vorig jaar maakten de zowat 30.000 abonnees samengeteld 300.504 ritten.

Aangeboden door onze partners