SJOTCAST. Frank en Franky #5: “Kevin De Bruyne die kapiteinsband geven: dat is gewoon op elk vlak een topidee van Tedesco”
Onze voetbalpodcast Sjotcast heeft er een broertje bij. In ‘Frank en Franky’ bespreken VRT-icoon Frank Raes en ex-Rode Duivel Franky Van der Elst tweewekelijks de voetbalactualiteit, gekoppeld aan verhalen uit hun eigen carrières. In aflevering 5 heeft Franky het over een zwijgzame oud-collega, gooit Frank een bloemetje naar een onderschatte toekomstige kampioen en gaat het tweetal op zoek naar de perfecte tien. Niet de positie, wel de prestatie.
Frank & Franky: elke twee weken
Na hun gesmaakte optredens tijdens het WK blijven Frank Raes en Franky Van der Elst ook de rest van het seizoen samen podcasten. Elke twee weken zullen ze samen op donderdag te horen zijn. Hun doel? Babbelen over alles op en naast het veld. De reguliere afleveringen na elk competitieweekend blijft u elke maandag om 16u voorgeschoteld krijgen.
Beluister hier alle afleveringen van Sjotcast
SJOTCAST #35. “Ik zeg het al maanden: Antwerp heeft geen kampioenenploeg. En zonder Calvin Stengs wordt het zeker lastig”
SJOTCAST. Frank en Franky #7: “Als Antwerp zondag kampioen wordt, zal dat tot verbazing van de eigen bazen zijn”
SJOTCAST #34. “Wat een zootje bij de voetbalbond. Paul Van den Bulck heeft mij wel tien keer gebeld na zijn ontslag”
Het ‘spook van Wagner’ laat van zich horen: onzichtbaar sinds 2016, maar nu pakt hij uit met onversneden dreigement
Al meer dan 280 doden en 900 gewonden na treinongeval in India: “Ik heb het overleefd, maar zag velen rondom mij sterven”
Half jaar na hacking is digitale dienstverlening van stad Antwerpen nog altijd niet volledig operationeel: “Huis helemaal herbouwen”
LIVE. Oorlog in Oekraïne: volg hier alle nieuws over de Russische invasie
Vrouw (77) komt om het leven bij zware klap in Geel