DE INSIDER. De vuurdoop van de nieuwe Duivels: “We gaan al blij mogen zijn met een gelijkspel tegen Zweden”
© BELGA_HANDOUT
Morgen spelen de Rode Duivels tegen Zweden hun eerste kwalificatiematch voor het EK. En dat is ook het debuut van nieuwe bondscoach Domenico Tedesco. Wie is die man? En kan hij ons vrijdag naar de overwinning leiden? Dat vertelt onze chef voetbal Ludo Vandewalle in de nieuwe aflevering van onze actuapodcast ‘De Insider’: “Hij is anders dan Roberto Martinez. Deze bondscoach antwoordt kort en concreet.”
DE INSIDER. De queen of rock-’n-roll is niet meer: “Tina Turner dankte haar carrière aan Ike, maar hij werd ook bijna haar dood”
DE INSIDER. De voorspelbaarheid van partnermoord: “Elke keer zie je dezelfde acht stappen”
DE INSIDER. Eindelijk speelt de remake van ‘De kleine zeemeermin’ ook bij ons in de zalen: waarom je moet gaan kijken
Minister Van Quickenborne over Olivier Vandecasteele: “Ik vroeg hem hoe je zoiets in godsnaam volhoudt. Zijn antwoord: discipline”
Vlak voor eindmeet vallen nog twee BV’s af in ‘Special forces’
Sportleraar Jelle (40) komt om het leven bij motorongeval: “Hij laat zo een enorme leegte na”
Ex-wielrenster Jolien D’hoore (33) wordt voor het eerst mama: “We zijn in de wolken”
Sven Gatz haalt al dichtend uit naar betogers van Vlaams Belang in Brussel: “Beste gespuis”
Grappig moment tijdens uitreiking Gouden Palm: Jane Fonda gooit certificaat op hoofd van winnende regisseur
Vinger ziet paars en dik door ring die er niet meer afgeraakt, maar daar weet buurman trucje op
Onvoorstelbare beelden: band van raceauto vliegt na zware crash over hek, onboard camera filmt hoe piloot over asfalt glijdt