KV Oostende moet voor licentiecommissie verschijnen
KVO heeft voorlopig nog geen licentie beet. — © BELGA
Zoals verwacht krijgt KV Oostende geen licentie in eerste zit. De kustclub moet voor de licentiecommissie verschijnen om bijkomende uitleg te verschaffen.
Er moet vooral zes miljoen euro aan schulden worden afgedekt, maar na weken interne oorlog zijn de Amerikaanse eigenaars nu toch bereid om investeringen te doen. Zo is er ondertussen zekerheid over vier miljoen die zal worden gestort en ook over die andere twee miljoen is een akkoord in de maak.
De Amerikanen doen dat ook met het oog op een mogelijke overname. Er is interesse van de Chinese groep Fosun dat ook Premier League-club Wolverhampton bezit, maar ook van een Amerikaanse groep die al eigenaar is van het Engelse Bournemouth.
In de marge van het licentiedossier: Eli Verstappen, de vroegere bedrijfsrevisor van KVO, is in opspraak gekomen en wordt onderzocht door het College van toezicht op bedrijfsrevisoren. Daar zijn ze bij KVO van op de hoogte, maar het heeft geen invloed op hun licentiedossier. De club werkt al een dik jaar niet meer met Eli Verstappen en het huidige licentiedossier werd begeleid door bedrijfsrevisor Sven Vansteelandt.
Lionel Messi heeft zijn beslissing genomen en zet carrière verder bij Amerikaanse club van David Beckham
Politie arresteert twee tieners voor zware agressie tegen buschauffeur van De Lijn
Opnieuw groot datalek en opnieuw zijn tienduizenden Belgen getroffen: zo weet je of je erbij bent en hoe je je beter kunt beschermen
Stad Gent liet namen van Reuzegommers al zes keer overschilderen
Al ruim 70 jaar geen monarchie meer, toch wordt 19-jarige influencer nu naar voren geschoven als ‘kroonprinses’