Moeder van schutter Nashville reageert: “Ik denk dat ik vandaag mijn dochter ben verloren”
© Reuters/AFP
De moeder van de schutter die op een basisschool in Nashville zes dodelijke slachtoffers maakte, heeft kort gereageerd op de feiten. Dat schrijft ABC News.
De politie identificeerde de schutter in Nashville als de 28-jarige Audrey Hale. Volgens Amerikaanse media was er verwarring over de genderidentiteit van de schutter. De politie noemt Hale een trans persoon. De politie zelf spreekt steeds over “zij” en “haar”, maar Hale zou zich in de laatste maanden als man geïdentificeerd hebben.
ABC News kon kort spreken met de moeder van Hale. “Het is nu heel erg moeilijk”, zei ze aan de telefoon. “Ik denk dat ik vandaag mijn dochter ben verloren.” De vrouw vroeg daarna om privacy voor de familie. De buren van de familie-Hale omschrijven hen als “heel vriendelijk” en “heel religieus.”
Hale werd doodgeschoten door twee politieagenten die de school waren binnengedrongen na een noodoproep.
Over het motief van Hale heeft de politie nog geen concrete uitspraken gedaan. politie werkt aan een theorie en die zou “zo snel als mogelijk” meegedeeld worden. In een interview met NBC News zei politiechef John Drake dat onderzoekers denken dat de schietpartij voortkomt uit “enige wrok” die de verdachte koestert omdat Hale “als jongere naar die school moest.”
LEES OOK. Wat doet een schietpartij op school met een kind?
© via REUTERS
(sgg)
Waarom topless zonnen meer losmaakt dan een bikinitopje alleen
Vlak voor eindmeet vallen nog twee BV’s af in ‘Special forces’
Oekraïne zet Belg op zwarte lijst van ‘internationale oorlogssponsors’
Onze man ziet hoe Foo Fighters zich bijeenraapt met ‘But here we are’: “Rouw-’n-roll”
Opnieuw dreigt hoogspanning over parken: volgens studie wilt acht op de tien Vlamingen nationale parken