Vakbonden protesteren tegen besparingen aan UGent: “Asociaal”
© dvh
Gent -
De vakbonden protesteerden dinsdagmiddag in het UFO in de Sint-Pietersnieuwstraat tegen de besparingen aan de UGent. Daar vond een vergadering plaats van de raad van bestuur, waarop de plannen werden besproken.
Fien Lakiere
De raad van bestuur van de UGent boog zich dinsdagmiddag over de besparingsplannen van de universiteit. Tijdens de vergadering lag een kerntakennota voor waarin ruimt 22 miljoen euro bespaard zou worden.
De vakbonden zien de besparingen en het schrappen van personeel niet zitten, en protesteerden daarom opnieuw tegen de plannen. Ze deden dat in het UFO in de Sint-Pietersnieuwstraat, met slogans als “Asociaal”, “Dare to care” en “Wij studenten zullen niet opdraaien voor de crisis”.
© dvh
© dvh
Federale aanklacht tegen Trump vrijgegeven: “Ex-president verborg militaire en nucleaire plannen, ook dozen verstopt in douche”
Open VLD houdt extra partijbureau na desastreuze peiling: zelfs PVDA steekt partij van premier De Croo voorbij
Onafscheidelijke jeugdvriend van Sanda Dia doorbreekt voor één keer de stilte: “Tijd om zijn naam voorgoed van Reuzegom los te koppelen”
Motorrijder komt om bij ongeval op circuit Spa-Francorchamps
Alerte Amerikaanse agente redt vrouw die in auto ‘help me’ fluistert