Arsenal sluit openingsavond Cactusfestival af
© Raymond Lemmens
De feesteditie van Cactusfestival Brugge heeft met Arsenal een nieuwe headliner te pakken. De Belgische band zal de eerste festivaldag afsluiten.
De line-up voor 7 juli is volledig met de al aangekondigde namen Aili, Goldand, Charlotte Adigéry & Bolis Pupul en Goose. Arsenal maakt de eerste festivaldag van de veertigste editie van Cactusfestival compleet. “Op de feestavond van de veertigste editie van Cactusfestival kon deze niet ontbreken. Daarom, als kers op de taart en back by popular demand: Arsenal op Cactusfestival op vrijdag 7 juli”, klinkt het bij de organisatie.
Op de andere festivaldagen komen onder meer Tamino, The Libertines, The Vaccines, Merol en Tsar B. Cactusfestival vindt plaats op 7, 8 en 9 juli in het Minnewaterpark in Brugge. Tickets zijn te koop via cactusfestival.be. De organisatie belooft binnenkort meer namen bekend te maken.
Meer showbizz
Dominique Van Malder bang voor zijn acteercarrière na maagverkleining: “Zit er echt mee in”
Netflix lost eerste beelden ‘Rebel moon’ van Zack Snyder
Vandaag zou Prince 65 jaar worden: 10 opvallende momenten na zijn dood
Frédéric staat voor emotionele keuze in ‘Ons Huis/Nieuw Huis’: “Mijn moeder is in deze buurtwinkel overleden”
“Complete waanzin”: 10,5 miljoen bellers proberen zwembad te winnen bij Qmusic