PODCAST GIRO. “We moeten er geen overlijden van maken, maar de opgave van Remco doet pijn”
Het nieuws dat Remco Evenepoel de Giro moest verlaten wegens corona sloeg in als een bom en is nog niet helemaal verwerkt. Al kan de wereldkampioen zich nog genoeg andere doelen stellen dit jaar. Ondertussen stopt de Giro voor niemand, zelfs niet voor Evenepoel. Geraint Thomas is de nieuwe leider en start in het roze, al blijft Primoz Roglic niet bij de pakken zitten en groeit zijn team gestaag toe naar week drie. “De Giro is onthoofd, maar het blijft spannend. Nu begint het pas echt.”
Elke dag een aflevering vanuit Italië
Deze Giro hoeft u uw koerspodcast niet te missen. Integendeel. Met elke dag een aflevering vanuit Italië dompelt host Michaël Van Damme u helemaal onder in de girosfeer. Beleef de jacht van Remco Evenepoel op het roze alsof u er zelf bij was.
Beluister hier alle afleveringen van onze podcast ‘De Koers is van Ons’.
VIDEO. Zo kan je ook de Giro afsluiten! Italiaans renner vraagt vriendin ten huwelijk in Rome
DE SERRY STORIES. Pieter Serry en Ilan Van Wilder keren terug huiswaarts: “Ilan, je bent super content dat je van mij af bent, hé?
De verhalen achter dé vriendendiensten van de Giro: ruzie met mama voor redder van Roglic en de knuffel tussen Cavendish en Thomas
HERBELEEF. Dit was het titelfeest van Antwerp: met de bus door de mensenmassa, uitzinnige fans en een geëmotioneerde Alderweireld
Onze man ontbeet met kampioenenmaker Mark van Bommel: “De elf individuen misschien niet, maar onze ploeg was wel de beste”
IN BEELD. Ongeziene sfeer op Grote Markt voor kampioenenviering van Antwerp
Zelfs de voorzitter had nog nooit zulke “confronterende” foto’s gezien als die van vermoorde Ilse Uyttersprot: “Die herinnering van geliefde wil je niet hebben”
“Dit is van een andere grootteorde”: waarom experts de aanval bij Donetsk zien als de échte start van het Oekraïense tegenoffensief