Hieronder vindt u een overzicht van alle groepen en de knock-outfase. Klik op een wedstrijd voor meer info of een (live)verslag. Voor een schema op dagbasis klikt u hier.

Vorige speeldag

Speeldag 3

GS W V G DS P
1 Italië 3 2 1 0 3/1 6
2 België 3 2 1 0 4/2 6
3 Ierland 3 1 1 1 2/4 4
4 Zweden 3 0 2 1 1/3 1

Groepsfase


10 juni, 21.00 uur Frankrijk - Roemenië (1) -Groep A- Saint-Denis

11 juni, 15.00 uur Albanië - Zwitserland (2) -Groep A- Lens
11 juni, 18:00 uur Wales - Slowakije (3) -Groep B- Bordeaux
11 juni, 21:00 uur Engeland - Rusland (4) -Groep B- Marseille

12 juni, 15:00 uur Turkije - Kroatië (5) -Groep C- Parijs
12 juni, 18:00 uur Polen - Noord-Ierland (6) -Groep C- Nice
12 juni, 21.:00 uur Duitsland - Oekraïne (7) -Groep D- Lille

13 juni, 15:00 uur Spanje - Tsjechië (8) -Groep D- Toulouse
13 juni, 18:00 uur Ierland - Zweden (9) -Groep E- Saint-Denis
13 juni, 21:00 uur België - Italië (10) -Groep E- Lyon

14 juni, 18:00 uur Oostenrijk - Hongarije (11) -Groep F- Bordeaux
14 juni, 21:00 uur Portugal - IJsland (12) -Groep F- Saint-Étienne

15 juni, 15:00 uur Rusland - Slowakije (13) -Groep B- Lille
15 juni, 18:00 uur Roemenië - Zwitserland (14) -Groep A- Parijs
15 juni, 21:00 uur Frankrijk - Albanië (15) -Groep A- Marseille

16 juni, 15:00 uur Engeland - Wales (16) -Groep B- Lens
16 juni, 18:00 uur Oekraïne - Noord-Ierland (17) -Groep C- Lyon
16 juni, 21:00 uur Duitsland - Polen (18) -Groep C- Saint-Denis

17 juni, 15:00 uur Italië - Zweden (19) -Groep E- Toulouse
17 juni, 18:00 uur Tsjechië - Kroatië (20) -Groep D- Saint-Étienne
17 juni, 21:00 uur Spanje - Turkije (21) -Groep D- Nice

18 juni, 15:00 uur België - Ierland (22) -Groep E- Bordeaux
18 juni, 18:00 uur IJsland - Hongarije (23) -Groep F- Marseille
18 juni, 21:00 uur Portugal - Oostenrijk (24) -Groep F- Parijs

19 juni, 21:00 uur Roemenië - Albanië (25) -Groep A- Lyon
19 juni, 21:00 uur Zwitserland - Frankrijk (26) -Groep A- Lille

20 juni, 21:00 uur Rusland - Wales (27) -Groep B- Toulouse
20 juni, 21:00 uur Slowakije - Engeland (28) -Groep B- Saint-Étienne

21 juni 18:00 uur Oekraïne - Polen (29) -Groep C- Marseille
21 juni, 18:00 uur Noord-Ierland - Duitsland (30) -Groep C- Parijs
21 juni, 21:00 uur Tsjechië - Turkije (31) -Groep D- Lens
21 juni, 21:00 uur Kroatië - Spanje (32) -Groep D- Bordeaux

22 juni, 18:00 uur IJsland - Oostenrijk (33) -Groep F- Saint-Denis
22 juni, 18:00 uur Hongarije - Portugal (34) -Groep F- Lyon
22 juni, 21:00 uur Italië - Ierland (35) -Groep E- Lille
22 juni, 21:00 uur Zweden - België -Groep E- Nice

Achtste finales

25 juni, 15:00 uur Tweede A - Tweede C (37) Saint-Étienne
25 juni, 18:00 uur Winaaar B - Derde A/C/D (38) Parijs
25 juni, 21:00 uur Winnaar D - Derde B/E/F (39) Lens

26 juni, 15:00 uur Winnaar A - Derde C/D/E (40) Lyon
26 juni, 18:00 uur Winnaar C - Derde A/B/F (41) Lille
26 juni, 21:00 uur Winnaar F - Tweede E (42) Toulouse

27 juni, 18:00 uur Winnaar E - Tweede D (43) Saint-Denis
27 juni, 21:00 uur Tweede B - Tweede F (44) Nice

Kwartfinales

30 juni, 21:00 uur 37 - 39 (45) Marseille
1 juli, 21:00 uur 38 - 42 (46) Lille
2 juli, 21:00 uur 41 - 43 (47) Bordeaux
3 juli, 21:00 uur 40 - 44 (48) Saint-Denis

Halve finales

6 juli, 21:00 uur 45-46 (49) Lyon
7 juli, 21:00 uur 47-48 (50) Bordeaux

Finale

10 juli, 21:00 uur 49 - 50 Saint-Denis